Dlaczego tak trudno polubić teściową? :P

Moja teściowa pełniła te funkcje tylko kilka lat ale w zasadzie była spoko, lubiła mnie.

3 polubienia

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Dzięki zerwanym kontaktom mamy spokój pod względem psychicznym. Na szczęście mąż stanął po mojej stronie bo gdyby nie to teraz byłabym rozwódką. W dodatku dwie osoby powiedziały mi,że jakąkolwiek kobietę by sobie nie wybrał to każda miałaby to co ja przez nią przeszłam.

3 polubienia

Nie zawsze tak jest, niektóre matki są bardzo zaborcze i będzie robiła wszystko, żeby młodych poróżnić. Bądź czujna i obserwuj.

4 polubienia

Krótko, ale dobrze :heart:

Smuteczek :stuck_out_tongue:

Jezus jaka wariatka!
Z czego wynikają takie uczucia co ?

1 polubienie

Będę :smiley:

1 polubienie

@anon80021811 ona tak zmanipulowała ojca,że to ojciec zerwał ten kontakt. Dwa razy spotkał się na wakacjach z moim mężem i moimi dziećmi po kryjomu przed nią,czujesz to?

5 polubień

Nie czuje!!!

1 polubienie

Jedynym sposobem by polubić teściową jest zostawienie w spokoju jej dzieciaka :slight_smile:

1 polubienie

Nie pocieszyłes !
:stuck_out_tongue:

1 polubienie

Znam taki przypadek i mam w rodzinie taką “dobrą mamuśkę”, że chce zawsze postawić na swoim, bo inaczej wojna.
Nie posłuchali to się obraziła i wciągnęła w to męża, także nie jesteś osamotniona.

3 polubienia

No cóż,została im córeczka z mężem i wnuczką. (Kurczę muszę jechać do pracy a tam nie mogę korzystać z tel.)

1 polubienie

Trzymaj się ciepło i mocno!
Buziaki i dużo miłości :heart:

1 polubienie

Trzeba jakoś z tym życ. Sztuczny uśmiech, maska i jest super mamo :wink:

2 polubienia

Jakbyś wiedział co zamierzam!
:smiley:

2 polubienia

Nie masz wyjścia. P nie zostawi matki.

1 polubienie

K…wa napisz mi lepiej coś miłego :stuck_out_tongue:

Jesteś ładna a teściowa to karykatura golluma z władcy pierścieni. Maszkara trolluje z zazdrości. Niech ją sraczka dopadnie i papieru zabraknie.

2 polubienia

JEŚLI nie lubisz teściowej i teścia swojego-nie utrzymasz ZWIĄZKU ZGODNEGO!
Malita tak mi się to widzi jakoś z życiowych obserwacji.

1 polubienie