Dlaczego tyle samorządów wybrało ciemność zamiast tęczę?

A może byś tak się najpierw trochę odkształcił, zanim kolejne bzdury zaczniesz głosić. Historia zna całkiem spore grono homo i biseksualnych władców, jak choćby Aleksander Wielki czy kilku spośród cesarzy rzymskich, którzy lekką ręką dokonywali niemałych rzezi i zbrodni jeżących włosy na głowie. Skłonności homoseksualne nie są jednoznaczne z posiadaniem jakiegoś nadprzyrodzonego genu uwalniającego od agresji.

5 polubień

birbant juz kiedys o tym pisal ale…Widać nie dociera…

1 polubienie

Kolejna bzdura wynikająca z elementarnej niewiedzy. Homoseksualiści również dopuszczają się przestępstw seksualnych na nieletnich, wręcz statystyki zdają się być na ich niekorzyść.

2 polubienia

Mylisz z pedofilami.

Przecież można być gejem pedofile
Jak i hetero pedofilem :rofl:

2 polubienia

Mylisz się, że się mylę.

To rzadka rzadkośc :wink:
I dotyczy gł. księży.

Co dotyczy księży? Księża to procent wszystkich pedofili jak nie mniej… No oczywiście że mniej… Wystarczy policzyć ile jest ksiezy

No właśnie. Tym bardziej nikt nie powinien stawiać zakazów i stref wolnych od czegoś. Rób co chcesz byle w prywatnej sypialni i z osobą pełnoletnią.

Wystarczy otworzyć internety.
Sprawa z wczoraj - rusza proces księdza oskarżonego o molestowanie 11 chłopców.

Lgbt atakuje… I tyle… Myślisz że o każdym pedofilu piszą w mediach? Aha

Wiesz co? Szkoda strzępić ryja w ogóle XD

Chodzi o coś innego. Pojedyncze osoby homo owszem, dopuszczają sie takich haniebnych rzeczy, jednakże nie jest to wpisane w żadną ichnią ideologię. Natomiast w imię religii ludzie planowo i świadomie wyrzynali się tysiącami, choćby w czasie wojen krzyżowych. A o wojnach tęczowych jakoś nie słyszałem.,…

4 polubienia

Ale co ma LGBT do pedofilii?

1 polubienie

Nic. Nagłaśniane są przypadki księży pedofili… Zresztą mam to w dupie. Tak tylko napisałem żeby coś odpisać.

Typowa kaczka. Z ptasim móżdżkiem. Poczytaj o różnicach między homo a pedofilią.

1 polubienie

Dla niektórych pedał i pedofil to to samo. Cos jak kość i kościół :slight_smile:

3 polubienia

Miałem nadzieję że to żarty. Ale tak to jest kiedy naukę wyprze ambona.

1 polubienie

Ambona - ameba. Tez podobne słowa :slight_smile:

1 polubienie

Umysłowa ameba na ambonie. To zaraźliwe jak koronawirus. Zagrożone są głownie barany i osły.