Do gazu...

@okonek gumowy pisze “do gazu z takimi” a ty to lajkujesz? Myślę że moderatorowi po prostu nie wypada…

1 polubienie

Nie myl zadymiarzy z ludźmi, którzy nie tolerują gejostwa i przyjmowanie obcokrajowców. Tak Wam wmawiaja media i dajecie się oglupic

To co kto mysli,to jego prywatna sprawa,istotne co pisze,co robie,jak sie odnosi do niego.
Ignorowanie kogos nie oznacza nietolerancji.
To jest czyjs wybor.

2 polubienia

Ale to jej poglądy i jej decyzje, co Tobie do tego?

Coraz mniej mam toleracji wokół tego co się dzieje. W imię Boga mieszają ludzi z błotem. Ciemnogrod, którego nie mogę pojąć. Zabieranie innemu godności, prawa do życia, miłości, szacunku itd. Jeszcze w tym wszystkim ten PiS. Niedobrze mi się robi kiedy włączam radio czy program informacyjny. Ostatnio natrafilam na stronę Organizacji Monarchistow Polskich to jest dopiero dramat, boje się pomyśleć do czego mogłoby to doprowadzić. Ci ludzie mniej rozumieją niż moja 6 latka, która pojmuje, że dwie moje koleżanki są w związku lesbijskim i mają prawo do miłości.

6 polubień

Moderatorowi juz nie raz dużo rzeczy nie wypadało lajkowac…ale oczywiście zgłaszamy tylko to co nam przeszkadza…

1 polubienie

Ale nie każdy chce na to patrzeć, niech się caluja w domu

A później dziecko ma dwóch tatusiow i słyszy jak za ścianą się ładują w odbyt

Człowieku Ty weź się ogarnij. Bo jak zamierzasz wychowywać dziecko z takimi poglądami to niczego dobrego to nie wróży

2 polubienia

Moje dziecko nie będzie miało spranego mózgu i będzie wiedziała na czym polega prawdziwa rodzina

ja to uznalam za zart, a Ty powaznie - jak krzycza do gazu to moze sami lekarstwa najpierw sprobuja.
wiem, ze temat trudny, ale jedyna metoda jest po prostu wykpic gazujacych.
poki jeszcze jest szansa, ze choc troche zadziala.

Masz tak marne życie seksualne, że interesuje Cię czyjes? Współczuję

3 polubienia

Nie, po prostu dziecko, które ma dwóch tatusiow homosiow nie będzie normalne. I to będzie początek upadku Europy

W Skandynawii też wszyscy chcieli być tolerancyjni, a co się u nich dzieje widzi każdy trzeźwo myślący

Upadasz na razie Ty. I to ostro.

2 polubienia

Zobaczymy kto Cię obroni, gdy islamisci zapanuja nad Europą. Geje z kolorowymi teczami? ":joy:

Wiesz, że doszukiwanie się teorii spiskowych to forma stanu psychotycznego?
Rozumiesz, że Ty zamierzasz kogokolwiek bronić? Otóż możliwe, że Cię zdziwię, ale nie masz jakiegokolwiek pojęcia o formie obrony państwa. Tutaj trzeba mieć wykształcenie, a nie startować do wszystkich z łapami. A teraz zamilknij bo już mnie nudzi te Twoje bredzenie.

3 polubienia

rola moderatora nie jest bycie cenzorem.
raczej napedzanie dyskusji - a czy wypowiedzi @GumowyKrokodyl nie mozna odebrac w kategorii “ironia”?

2 polubienia

Wykształcenie? ":joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy:

Póki co niczego jeszcze nie zgłosiłem na tym portalu.

edit: a nie… zgłosiłem jak jeden z użytkowników zmienił całkowicie sens pytania, w efekcie czego ludzie odpowiadali na coś innego niż później wisiało.