Do jakich produktów lub usług nie wrócicie lub ograniczycie po pandemii?

Gówniany schowek (jak szafa wnękowa). Taki ma Jula. Pozazdrościć!!! Przecież nie piszę SEJF… :joy: :joy: :joy:

1 polubienie

Tak. Jakaś ubieralnia albo co.Szafa niestety nie jest ozdobnym mebelkiem. Warto schować!

1 polubienie

Jejjjj SZPINET!!!

2 polubienia

Niestety rozumiem…

Ano nie jest, chyba, że ma szklane drzwi orzesuwne z grafiką, np. takie


Do sypialni idealna

To nie jest skrajny przypadek, to jest bezsensowne uogólnianie. Przedobrzyłaś.
Nie wiem co to była za Niemka. Może Śląsk to był jej Heimat? Nikt w domu o niej nic złego nie mówił.

1 polubienie

Chcesz czy nie chcesz, nawet minimalista gdzieś musi swoje minimum gratów schować, na telewizorze, nawet największym szmat nie rozwiesi. Dlatego książki wtedy na podłodze.
Ale te dwa obrazki dobrze ilustrują wnętrza mieszkań kiedyś a dziś. Dziś jest na pewno ładniej.
Do sypialni tapeta z bardzo wyrazistym widokiem… Nie bardzo.

2 polubienia

Jej, na pewno nie nasz. W domu była bieda. Pytałem mamę dlaczego tego nie sprzeda, stoi bezużyteczne , przeszkadza, starzeje się a my nie byliśmy zobowiązani do pilnowania tego mebla. Mama odpowiadała niezmiennie: przecież to nie jest nasze.

2 polubienia

To są szklane drzwi szafy @Antykwa :wink:

1 polubienie

Nie strasz!!!

1 polubienie

TO uczciwość…

3 polubienia

Wiem że szklane. Szkło jest ciężkie. Do takiej delikatnej szafy takie duże tafle? Długo nie postoi. Nawet jak dolna płyta jest w pięciu miejscach podparta.

2 polubienia

nie czytam odpowiedzi
minimalista szmat nie rozwiesza chodzi na golke

1 polubienie

Jak tylko się uspokoi, kiedykolwiek by to było🙃 będą chciała:

  1. Spotkać się z Rodziną, znajomymi, Przyjaciółmi
  2. Wyjechać na urlop
  3. Pójść na ulubione zajęcia fitness do klubu
  4. Zjeść obiad na mieście, wypić dobrą kawę w kawiarni
  5. Włóczyć się: okoliczności przyrody, sklepy
  6. Robić częściej zakupy spożywcze, tak żeby mieć świeże warzywa i owoce na bieżąco
3 polubienia

To jest jedna z tych spraw,od ktorych mysli nie moge uwolnic…Obiad z rodziną we wloskiej restauracji na deptaku w Poznaniu.Plus ta niesamowita oliwa z gatunku pikantnych :upside_down_face: :innocent:

3 polubienia

Czyli żadnych dziwności czy niesamowitych pomysłów. Chcesz wrócić do normalnego życia przedwirusowego.

Postoi długo.
To szkło jest hartowane, łączone do sklejki, gdzieś trzeba zamontować mechanizm przesuwny, no chyba że są naścienne, wtedy “wiszą” i nie dotykają podłogi.
Takie szafy są od lat w użytku, niestety z grafiką bardzo drogie, to taka lepsza wersja lustrzanych
300_300_productGfx_55977

1 polubienie

@collins02 a może przyjda nowe doznania,
obiad z rodzina? to byl koszmar typu dziadkowie po kadzieli i babciapo mieczu? zebrani razem potrafili odebrac smak najlepszej wigilijnej potrawie

1 polubienie

Ja mam na mysli corke i żonę. :slightly_smiling_face:

niech sie dziewczyny trzymaja,
wrocicie moze nie do wloskiej restauracji a zjecie gdzies kanapke nad brzegiem morza? czy trzymajac sie w bezpiecznej odleglosci od tego co sie odlamuje na klifie? nadzieja umiera ostatnia

2 polubienia