Dokąd pojedziesz, gdy znajdziesz duuuużo wolnego czasu ?

Zobaczymy co będzie dalej.
U nas piszą , że sprawę badają.

w tym kraju wiecznych mañan? jak to nie bedzie jadowite to juz sprawa towarzystw ubezpieczeniowych. za leczenie
no chyba, ze kogos ciekawosc zje? co roku sa jakes “afery” - jak nie meduzy to zeglarze portugalskie, prawdziwe rekiny tez sie trafiaja, choc glupie nie sa - od ludzi raczej trzymaja sie z daleka. a tutrjsza najpospolitsza odmiane rekina srodziemnomorskiego to predzej na talerzu niz w morzu zobaczysz.

1 polubienie

Jakiś tydzień temu oglądałam film dokumentalny o rekinach atakujących ludzi, tylko jedna osoba przeżyła, w tych wodach nie miały prawa się pojawić , ale.
Dobranoc )))) ważne że siatkarze mają brąz :grin:

2 polubienia

Nie pojadę. Popłynę. Dookoła świata.

2 polubienia

Nie mow,ze Maciarewicza wyslali)))

Duuuuuzo wolnego czasu juz mam, ale potrzebne mi jest duuuuuuzo pieniedzy, wtedy pomysle gdzie jechac

1 polubienie

Czas to nie problem, ale z małym dzieckiem już gorzej. Aktualnie wybieram weekend w SPA

W góry:) Może jakieś niższe, np. Świętokrzyskie, ponoć piękne. Kocham góry i żałuję, że tak rzadko miałem okazję bywać.

3 polubienia

U mnie nie o czas chodzi… 3 tygodnie spokojnie wyrwę :wink:
Ale gdzieś w ciepłe kraje bym sobie z chęcią wybyła.
Jakaś Nowa Zelandia… ?

Rozumiem Cię Verka, tak jak zrozumiałam dzieci moich wieloletnich gospodarzy w Jastarni. Na każdy mój zachwyt tym miejscem w wakacje odpowiadały (e tam, może przez te 3 miesiące w sezonie jest fajnie, ale reszta roku nuuuuuuda), także punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :wink: .
Ja bym się z kolei z chęcią przeprowadziła do jakiejś malowniczej “dziury” … :slight_smile:
Momentami też się duszę w moim betonowym mieście.

1 polubienie

Cześć ! :wave:

Hej:)

1 polubienie

Znamy sie?
W kazdym razie,cześć!

Gdzies w góry.

Czesc Collins:)

3 polubienia

Cześć Tomek!!! :smile:

Ja też marzę o gorach świętokrzyskich, tylko czasu mało.
A poza tym witaj " w domu"

Hej hej!:slight_smile:

1 polubienie

Hej, hej, witaj kumplu. Cieszę się, że wreszcie jesteś wśród nas.

2 polubienia

Hej birb:)

2 polubienia