Dziwne podobieństwa..?

Nie wiem czy mam napisać o wszystkim co wprowadziła polska władza o początku epidemi czy ty to wiesz ale nie jest to według ciebie panowaniem nad sytuacją xd

2 polubienia

Gdybyśmy byli kolonią to tylu polactwa by nie składało wniosków o wizy na wjazd czy o pracę. Codzienność mówi że co innego, Nie mnie ciebie wyprowadzać z urojeń bo to jest uleczalne przez lekarzy. Zyjący w kraju mają inny odbiór rządowej prawdy z którą rząd jednak walczy

2 polubienia

Kolonią nie Kolonią wiadomo o co chodzi.
Dobra to nie wiem do końca jak wygląda sytuacja w Polsce ale to wy piszecie tak cały czas jakby polska wypadała pod tym względem na tle Europy jak jakiś nieudacznik… Biorąc pod uwagę poziom polski i poziom jakichś Włochów czy Hiszpanii i reszty to mogę powiedzieć że w Polsce zostały podjęte odpowiednie działania w odpowiednim czasie w przeciwieństwie do innych. +zdyscyplinowane społeczeństwo = nie ma szans na osiągnięcie poziomu Włochów w takim czasie, którzy kompletnie skompromitowały się, bijąc na głowę nawet chińczyków xd

1 polubienie

Owszem, zauważyłam. Dlatego ogłupiają narody. Lubią głupich.

@GumowaKaczka Niemcy są duże i zależy gdzie w Niemczech. Przedwczoraj byłem w Aachen, Alsdorf i Herzogenrath. Ogólnie mniejszy ruch a w sklepach ludzie zachowują się zgodnie z zaleceniami. Ale też słyszałem, że w innych regionach tak dobrze nie jest.

@GumowaKaczka
Tak jak napisalam, nic nie wiem i nic nie znalazlam w internecie
Wiec prosze napisz mi, chce to slyszec od kogos kto nie jest przeciw

@GumowaKaczka Włosi i Hiszpanie załatwili się głównie poprzez brak zdyscyplinowania i mamy teraz możność widzieć co może się stać, gdy nie będzie stosować się do zaleceń.
Jak pod tym względem jest w Polsce, dokładnie nie wiem, zmam tylko sytuacje w poszczególnych miejscach, gdzie mam bliskich i znajomych. Natomiast samo działanie polskiego rządu oceniam nie najlepiej.

2 polubienia

Kaczyński to nie jest idiota, który nie wie… To wykształcony facet, który z premedytacją gra informacjami. Okłamie nas i poświęci w imię własnych celów. Zwróćcie uwagę jak nas okłamują. Najpierw byliśmy gotowi, potem wirus miał być mało groźny. Teraz cedzi informacje i tuszuje zgony. Jeśli w ostatnie dwa dni mamy dwa zgony pacjentów z wirusem, a liczba nie wzrosła… to o ilu nie wiemy?
Prą do tych wyborów jak buldożery. To się nie uda. Przyrost jaki jest, każdy powinien widzieć. Ludzie w to nie chcę wierzyć. Kto nas będzie leczył przy milionie chorych w Polsce?
Całkiem możliwe, że dążą do tych wyborów, bo to będą ostatnie wybory w najbliższej dekadzie. Dzięki nim uzyskają legitymację dla swoich rządów w nieustającym stanie wyjątkowym.

4 polubienia

Do urn…, do urn…, bo trumien zabraknie… :skull:

3 polubienia

@GumowaKaczka Polski rząd udaje, że panuje nad sytuacją.

1 polubienie

Z nim nie ma co dyskutować…

1 polubienie

Co będziesz sobie język strzępił…

@elsie
Nie podzielam twojego zdania o @GumowaKaczka
Nie rozumiem dlaczego go tak traktujecie
Bo nie ma takiej zdolnosci przekonywujacych (manipulacyjnych!) jak inni?

1 polubienie

Przyzwyczaiłem się już do bycia ofiarą na tym forum… Nie przejmuje się tym, bo mam swoje prawdziwe zycie XD, a jak czytam takie teksty jak elsie tylko dlatego że pisalismy kilka tygodni temu w jakimś pytaniu, ja już nie pamiętam o czym i nic do niej nie mam, a ona potrafila tak się tym przejąć że teraz na każdym kroku przy każdej okazji mnie obraża… To stwierdzam że coś z nią nie tak… zresztą tutaj więcej takich agresorów jest w stosunku do mnie…

1 polubienie

@GumowaKaczka
Masz odwage by przedstawiac swoje zdanie wobec grona potakiwaczy!
Glowa do gory!!!

1 polubienie

@GumowaKaczka
Ignoruj tych co cie obrazaja!!!
Sa tez inni na tym forum

1 polubienie

Bo albo się upiera albo się skarży. Zamiast pomyśleć.

Jesli chodzi o Hiszpanow to nie tyle brak zdyscyplinowania a styl zycia i zwyczaje.
Życie toczy się na zewnątrz, w domach siedzi się tyle co moezbedne, no i to naród “dotykowy”
A Madryt i okolica to 8 milionow ludzi przemieszczajacych się glownie tunelami kolei podmiejskiej i metra lub zatloczonymi autobusami, robiacych zakupy w centrach handlowych pod dachem. Idealne warunki dla wirusa.
Dokladajac, że pomiędzy 8 a 11 marca zignorowano zagrozenie? I to wszyscy? Jak nie marsz to konwencje partyjne?
Na efekty czekac nie trzeba.
Zreszta ciagle nie ma wiarygodnych danych.
A przez te kwarantanny to bedzie nastepny problem - Hiszpanie zjesc lubia, zacznie sie dietomania i cudotwórczy od tabletek odchudzajacych zarobią.

Ustawy i przepisy to jedno, ale jeszcze trzeba je w zycie wprowadzić. Dobrymi chęciami to pieklo wybrukowane.

1 polubienie

Atka, jeśli Cię interesuje jak wygląda sytuacja w Polsce to przeczytaj list lekarza. Traktuje o znakomitym przygotowaniu Polski do epidemii, o panowaniu nad sytuacją, o podjęciu odpowiednich działań w odpowiednim czasie. Szpitale polskie błagają o pomoc. Lekarze są bezradni bo brak podstawowego wyposażenia. Ale oczywiście Kolega @GumowaKaczka jak zwykle wie lepiej. A ja Go obrażam. Po prostu przeczytaj i zastanów sie…

LIST

To pisze LEKARZ!

1 polubienie