Euro 2024 startujemy

No i goovno…Samobój…Normalnie wiatr w oczy… :face_with_raised_eyebrow:

1 polubienie

Jaki wiatr w oczy? Bez gry wygrać?

Czesi grają bardzo dobry mecz!Ty jakiś inny oglądasz?
Nie kończą i to jest cały problem…Podobnie i to bardzo ,bylo z nami…

Ponad 60% czasu na swoim polu bramkowym. Tracili piłki już w środku pola. Co mieli kończyć, jak Portugalczycy zabierali im piłkę, jak dzieciakom? Tyle ich przy piłce, co w defensywie. Inna sprawa, że Portugalczycy nie umieli wykończyć swoich akcji, no, ale przy takim zagęszczeniu.
Ale ten czeski gol, faktycznie - miód, malina.

Albanie strzela gola Chorwacji…To początek meczu a Chorwaci słyną z tego że zaczynają grać nieco pózniej…
Ale nie o to chodzi.Zaczyna bowiem wyglądać na to że wzgardzana przez nas cyklicznie Albania to juz teraz,nowa siła i nowa jakość w Europie.
Oni jeszcze nie znają smaku sukcesu.A to może być ich najwiekszy atut i siła.

1 polubienie

Brawo Albania! Pokazuje, że od macochy nie są. Od 11 minuty prowadzą z Chorwacją 1:0. A i mecz fajnie się ogląda.

1 polubienie

Jakość Chorwacji kończy sie na 16 metrze.
A Albania,gdyby miała skuteczność Rumunów,mogłaby prowadzić nawet 3:0…
Ciekawe bo na razie Chrowaci są na prostej do domu…

2 polubienia

Dokładnie.

Zobaczymy co przyniesie II połowa, ale nie sądzę, by obraz gry zmienił się znacząco. Póki co, Chorwaci mają kłopot.

1 polubienie

1:1. szkoda, ale, faktycznie, ten gol należał się Chorwatom, którzy robili wszystko by go zdobyć.

No to się Chorwaci rozkręcili. 2:1. Jakże się myliłem “prorokując”, że już się nic nie zmieni.

1 polubienie

Wisiało w powietrzu…Szkoda bo to chyba jedna z głupszych bramek,w całości zawiniona przez skołowaną obronę…
Chorwaci,jak to oni,budzą sie w 2 połowie by wrócić do gry.
Już 2:1…
A mogło i powinno być w 75 minucie,2:0 dla Albanii.Było 3 na jednego,plus bramkarz a rezerwowy Albańczyk…podał do bramkarza :angry:

1 polubienie

'…a nawet i 3:0, bo przedtem też mieli setkę.

1 polubienie

ajajajaj!!! To już nie była setka ale dwusetka. Ależ Albańczk przestrzelił…

1 polubienie

I teraz podobnie… :roll_eyes:

1 polubienie

aaaaaaaa…!!! 2:2.

1 polubienie

Ja pier… :joy: :joy: :joy:

1 polubienie

Niemcy-Węgry.
Wszystkie znaki na niebie i na ziemi wskazują kto wygra, ale to jest sport, a sport, jak życie, niespodzianek pełen jest. :sunglasses:

21 minuta i Musiala robi 1:0. Gra do tej pory dość statyczna.
A bramkarz węgierski nazywa się… Gulasz, co wyłapałem. :crazy_face:

1 polubienie

Chyba Gulashi :innocent:
Na pewno gra w Niemczech…Albo grał…
Pokazali teraz wszystkie okazje Wegrow…Mogło z tego być małe co nieco ale wydaje się jednak ze Niemcy kontrolują grę.
To już kolejna,wyjatkowo głupio stracona bramka na tych mistrzostwach.Kto wie czy najgłupsza…

1 polubienie

Typowy wcisk w zamieszaniu podbramkowym, ta bramka. Tak, Mecz pod kontrolą niemiecką, choć przez ten wolny, wrócili z dalekiej podróży. Neuer to genialnie wybił, bo strzał znakomity.

1 polubienie

Aj…Juz to w bramce widziałem…Piękna kontra Wegrow!

1 polubienie