Gdy szukacie pracy i po rekrutacji okazuje się, że Was nie wybrali co myślicie?

Bo ja myślę, że ich strata. Jak człowiek obserwuje własną konkurencję w branży i zobaczy podczas pracy to wszystko, co pozbawia go kompleksów to po prostu rozumie, że powinno się mierzyć wyżej. Aż dziw, jak na bierności i mierności niektórzy daleko jadą i to często całe życie.

1 polubienie

Kilka razy mialem sytuacje, ze mnie nie wybrali.

Pomyslalem sobie “Pies ich fikal” i szukalem dalej …

6 polubień

Co sobie myślę? Że przydałoby się lepsze znajomości.

1 polubienie

Praca nie zajac nie ucieknie :smiling_face_with_three_hearts::smiley_cat:

3 polubienia

@Nunu Jeżeli rekrutacja nie była wcześniej ustawiona wtedy można snuć takie rozważania. Czasem rekrutację organizuje się tylko po to żeby w papierach wszystko się zgadzało.

7 polubień

Ja tam poszłam na rozmowę dla sportu :joy:…bo wrócić można było przez park i oszczędziłam na bilecie a zrobiłam zdrowy spacer. Nawet wiewiórki były.

3 polubienia

Wiewior byl ryży i wredny?

5było, inwazja.

3 polubienia

Sa pod ochroną

1 polubienie

Na widok orzecha ryzykują bliskim spotkaniem z człowiekiem. Aż mnie przestraszyła ta jedna…

1 polubienie

A propos spaceru. Co Ci wyskakuje, jak wpiszesz w Google spacer?
U mnie wszystko, jakies inhalatory, okregi, nakladki, srubki …
Tylko nie spacer :grin:

2 polubienia

Ja nie wpisuje w google spacer. Ale wpisałam i wyszło mi tłumaczenie i wykaz spacerów. Google dostosowuje wyniki do tego, co wcześniej szukałeś.

3 polubienia

Mysle, ze to rowniez zalezy, jakie Google sie oglada. W niemieckim spaceru nie ma a w polskim pewnie jest …

3 polubienia

Mi podpowiada, space

2 polubienia

Uwazaj, moze chca Cie w space … tzn w przestrzen wyslac … Masz chody u Elona M? :thinking:

3 polubienia

Place pay pal…

3 polubienia

Bywalem w takiej sytuacji pare razy ale dawno temu.Dzisiaj nawet wspomnien wyraznych nie zachowalem.Dla mnie liczyl sie czas.Jak cos nie wypalilo to NATYCHMIAST zabieralem sie za kolejne poszukiwania.Nie bylo mowy o rozpamietywaniu.

5 polubień

Najgorsze, że tam, gdzie najczęściej mnie mogą chcieć to ja już nic się nie nauczę. To wszystko, co powinnam wynieść z pracy (w głowie)kupiłam za swoje ciężko zarobione pieniądze a ci, co rzekomo są tak doświadczeni lecą siłą inercji. I świetnie na tym byciu przeciętnym i braku pasji wychodzą.

2 polubienia

Praca nie dla ludzi. Męcząca jakas pasdkuda

1 polubienie

Kiedy przekonałam się, jakie efekty potrafię osiągnąć własnym wysiłkiem i porównałam to z tym, co robią inni to stwierdziłam, że powinnam to robić na własny rachunek. …w jakimś aspekcie.

2 polubienia