Gdzie kupowaliście komórkę?

Kapcie może i nie, ale na przykład dobre zdjęcia i filmy robi przy słabym oświetleniu. Nie wspominając o tym, ze np. S20 Ultra ma zajefajny zoom i matrycę 108MP. Widziałem zdjęcia z tego i są powalające.

2 polubienia

Za taki sprzęt możesz zginąć na ulicy.

2 polubienia

Po co zaraz garnitur. Wystarczy niedbale i nonszalancko trzymać w ręku kluczyki do odpowiedniej fury :joy:

2 polubienia

I o maseczce ochronnej ze złota z 3600 diamentami nie zapomnij? :wink:

3 polubienia

Mój kolega miał kiedyś wypadek. iPhone za 3999 zl wpadł mu do kibla i przestał działać. Kolega przez miesiąc po tym zdarzeniu miał myśli samobójcze.

3 polubienia

Weź przestań pisać sam do siebie. :joy: Do nas też możesz :wink:

2 polubienia

Kończę myśl.

Mam od ponad roku Xiaomi Redmi Note 7. Jestem zadowolony. Następny będzie jeszcze tańszy acz dobrze wyposażony Xiaomi Redmi 9.

4 polubienia

Mnie @Devil nie pytaj, nawet w dłoni takiego nie miałam. Nie wiem co on ma lepszego, od mojego oppo i Samsunga.
Ba. Ja nie znam wszystkich możliwości swojego telefonu, a chyba już wiesz, że dość rozgarnięta jestem w tej dziedzinie ( jak na starą babę).

3 polubienia

Ja trzymałem phona za 4999. Prawie żem upuścił na schody bo byłem nietrzeźwy. Oddałem czym prędzej. Owszem, ładna, szklana obudowa, ogryzek w logo ale nic poza tym.

Głąb nie chce go dać do etui bo wtedy japka tak dobrze nie widać
image

3 polubienia

Tak, to jedyna rozpoznawalna marka na świecie. To " japko" :wink: moje kosztowało 1499 zł. Zależało mi na białej i poręcznej obudowie.
Zamieniłam go po roku na Samsunga. Ja szczęśliwa i ktoś inny, że japkiem szpanuje :rofl:

1 polubienie

Serio?
Nie ogarniam.
Dla mnie od loga ważniejsza jest cena, wydajność i bateria. To wszystko mam w Xiaomi.

2 polubienia

To chyba w Polsce tak działa, bo tutaj te tzw. “flagowce” to normalne telefony. Ja od lat używam Samsungów (przeszedłem przez S3, S5, S7, teraz mam S9+, a się przymieram do S20+ albo S20 Ultra). Ale to nie jest nic nadzwyczajnego, jedyną osobę, którą znam z innym tele niż Samsung, iPhone lub Pixel to student.
Głównym powodem, dla którego myślę o kupnie nie od operatora jest to, że północnoamerykańska wersja Samsungów nie daje się rootować, a ja mam apkę, która potrzebuje zrootowanego telefonu do poprawnego działania…

3 polubienia

Ja boję sie rootować. Chciałem to tylko po to by wyjebać chroma i inne systemowe śmieci.

1 polubienie

Najważniejsza jest kopia zapasowa danych, bo raz mi się zdarzyło, że po zrootowaniu telefon się wyczyścił. Potem się okazało, że w ramach “bezpieczeństwa” Samsung czyści tele jak rootujesz, a nawet jak włożysz inny SIM. Co za debilizm. :smiley:
A potem zablokowali możliwość rootowania, od aktualizacji do Androida 9.0 począwszy (S9 prosto z pudełka przychodził z Androidem 8, tego można było rootować) :frowning:

2 polubienia

Dla mnie cena, pojemność akumulatora, średni ekranik.
I musi to być Samsung :rofl::rofl::rofl::rofl:

3 polubienia

Szajsung :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Widzę @Szczery_do_BULU , że w kwestii telefonów, wiemy co dobre.
Samsungi :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

2 polubienia

Szajsomi :stuck_out_tongue_winking_eye:
Żeby wykorzystać możliwości Twojego telefonu, musisz zmienić Region w telefonie na jakiś Baden Baden :stuck_out_tongue:

1 polubienie

To tylko do dźwięku by było głośno jak lubię.

2 polubienia