Gdzie kupowaliście komórkę?

Zależy dla kogo. Żona ma nadgryziony :wink:

1 polubienie

Nie kupować Huawei. Brak usług google.

1 polubienie

Firma h. go wie mnie nie interesuje z założenia :wink:

1 polubienie

@Devil, jak wiemy, nie każdy telefon ma opcję ciemnego ekranu, a wiemy, że to idealna forma oszczędności baterii. W swoim oppo ( kuzyn xiaomi), chciałam zmienić motyw telefonu, systemowej aplikacji brak.
Co więc zrobić?
Trzeba pobrać Launcher na telefon, zmienić Region np na USA i dalej działać.
Samsung zrobi to w kilkanaście sekund.
Czarny ekran w androidzie wskazany, w odróżnieniu od jabłuszka.

1 polubienie

Tryb ciemny?
To działa tylko w amoledach. Tam jest mała oszczędność. Ja amoleda nie posiadam.

2 polubienia

@Szczery_do_BULU jeśli żona ma także takiego lapka, to robi wiele rzeczy między urządzeniami w kilka minut, ja mam Lenovo i musiałam instalować programy na obu sprzętach. Choćby głupi iTunes.

1 polubienie

Bo masz kiepski telefon :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Nie potrzebuję. Wyłączam opcje typu lokalizacja, synchronizacja, ekran na max 30%, brak social mediów i energia zaoszczędzona bardziej niz w trybie ciemnym.

2 polubienia

Też to robię. Usypiam wszystkie zbędne bajery systemowe, mam wyłączony transfer danych. Nie używam diod, wibracji i dźwięków klawiszy, ekranu i innych bajer.

3 polubienia

Powiem ci ze to niewiele nadaje jeśli tak ja dużo korzystasz z wifi lub lte. Ładuję co 1,5 - 2 dni. 1% mi wtedy schodzi po 7 minutach. Bo ekran odpalony.

2 polubienia

Teraz też tak ładuje, mam Samsunga A10, z tym Edge było dużo gorzej. Najdłużej mi śmiga bateria w tym nowym oppo. Ale nie podobuje mi się :wink:

3 polubienia

Lapka nie używa, oddała córce, ale używa tabletu. Co wkurza, gdy z samego rana zadzwoni teściowa, bo to dzwoni na wszystkich urządzeniach :nauseated_face::rage::face_with_symbols_over_mouth:

2 polubienia

I to jest największy minus postępu techniki :wink:

1 polubienie

Dlatego wielu ludzi kiedy robi cos wymagającego dla baterii (np. netflix, twitch, gry) to podłącza phona do ładowarki albo powerbanka.

2 polubienia

Ja z tego nie korzystam. Gry mnie już 20 lat nie kręcą.

2 polubienia

Ja na razie też ale kupiłem powerbank 30000 mah.

2 polubienia

Ile zapłaciłeś?

1 polubienie

https://allegro.pl/oferta/baseus-power-bank-usb-c-pd-3xusb-3a-30000mah-led-8109612724?bi_s=ads&bi_m=listing%3Amobile%3Aqueryandcategory&bi_c=NjYxNjk3ZGItN2Q1OS00NGRjLTgzZDctNjg1NzcyZTAyNjE4AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=9a56fb7d-9b7f-41c1-98db-8487a26ca8e3

2 polubienia

@Devil chcę zrobić taki prezent, dopytam Ciebie innym razem który wybrać, żeby wiochy nie było.

2 polubienia

Ja z tego jestem zadowolony ale ostrzegam - to ciężka rzecz. Do torebki nie za bardzo. Ale energii do ładowania ma bardzo dużo. I trzyma ją dzielnie. Nie traci nawet po kilku miesiącach. Mógłby jedynie mieć lepszy wskaźnik tej energii. Są tylko 4 malutkie diody.

3 polubienia