Gdzie może być 5-letni Dawid?

Ludziom to teraz niczego nie trzeba zeby sie smiac…Ni etrace nadziei ze dziecko sie znajdzie.

Tylko ignorant uważa, że tolerancja jest upadek. Najdłużej trwały i najbardziej rozwijały się te narody i kraje, gdzie panowała wielokulturowość i tolerancja. Kiedy to się kończyło, następował upadek. No, ale gdy się nie ma wiedzy, to powtarza się banały i stereotypy po manipulatorach.

1 polubienie

Mnie ty smieszysz. I się przestan do mnie odzywać.

2 polubienia

Jego ojciec znalazł się w sytuacji ekstremalnej, odbierając sobie życie, a w takiej, jak się dla kogoś wszystko kończy, to żadne wartości nie mają już znaczenia, a może też odgrywać rolę zemsta.

Śledczy powinni poinformować o treści ostatniego kontaktu ojca z matką chłopca.

“Z nieoficjalnych ustaleń RMF FM wynika, że ojciec dziecka przed śmiercią skontaktował się z matką pięciolatka - wysłał jej wiadomość.” (ŹRÓDŁO

Każdy przychodzący na ten świat, i ci co go powołali, musi się liczyć, że ta podróż kiedyś się dla niego zakończy. Byleby zbytnio nie cierpiał.

Czy tak dzieje się tylko w Polsce?

Nie wiem,tutaj koge spokoj ie srodkiem nocy spacerowac,bez obaw,chociaz obcy jestem.

To przecież w Polsce chyba tym bardziej. W Polsce nie ma imigranckiej dziczy XD

Wystarczy,ze sa Polacy,
Zylem w Polsce 40lat i cos wiem,na ten temat.
Tutaj spotkalem kilka razy polakow,wstyd sie przdyznawac,ze jest sie polakiem.

2 polubienia

Narodowi polskiemu spadła chyba samoocena przez ostatnie sto lat :rofl: te komunistyczne rządy zrobiły chyba swoje XD teraz kogoś kto mówi że jest dumny z bycia Polskim patriota spycha się na margines i mówi sie że to faszysta xd

To nie statych trzeba sie 9bawiac,wychowznych za komunistycznych rzadow,a mlodych,z bezstresowego wychowznia,ktorzy przynosza wstyd krakowi,myslav,ze nikt ich jie rozumie,bo przeciez oni polacy sa we Wloszech,czy innym kraju.

No wiem wiem… Nie zrozumiałeś mnie chyba. To co napisałem to tak ogólnie… O polskim narodzie🤣

Wychowalem sie w czasach PRL,zadnych kompleksow z tego powodu nie mam.
Tyle,ze mam wiecej szacunku do innych,niz spotykani mlodzi ,turysci’’

Ale nie czujesz kompleksów bycia Polakiem we Włoszech i ogólnie mimo że wychowałes się w PRL tak? Założę się że każdy powie prawie że nie czuję się gorszy jako Polak wśród innych narodów ale już gdy patrzy ten Polak na kogoś za bardzo “Narodowego” to już mu coś nie pasuje. Że to tak nie wypada no nie? Czyli może ten okres czasu właśnie to zmienił, a przeciętny Polak na co dzień tego nie zauważa że przeszkadza mu jednak zbytnie pokazywanie polskości . No nie? No bo po co teraz? Teraz mamy Unię nasz nowy kraj… A kraje trzeba zepchnac na dalszy plan nawet kosztem historii… :rofl: “Chrzanic to co było, ważne to co będzie” chwala wielkiej uni i śpiewamy hymn Unii zamiast mazurska. I wieszamy flage w gwiazdki zamiast flagi polskiej.

Calkiem nie o tym mowie.
Mowie o chamstwie,arogacii,bruoowym jezyku i wysmiewaniu,wszysti8ch dookola.
Nawet mnie spotkala taka ,przyjemnosc’’ mieli ubaw,ze siedze na wozku przy plazy.
Swobodnie po polsku wysmiewali sie ze mnie,dokad,tez nie uslyszeli kilku,milych’’ slow w ojczystym jezyku.
Wtedy opuscili uszy,dzwoniac butelkami w reklamowce z Biedronki.odeszli zmieszani.

2 polubienia

No wiem ze tak jest i są tacy ludzie co piszesz ogólnie, ale ja to tak trochę co innego ale przecież to też prawda no nie? :rofl:

Nigdy nie powiedzialem,ze wszyscy polacy sa tacy,
Ale wiesz jak to jest,hamstwo wulgarne slownictwo,rzuca sie oczy i uszy.

1 polubienie

A najbardziej irytujące jest jak ta totalna czy te lewackie zgromadzenia na ulicach podczas jakichś imprez zgromadzeń itp… Śpiewają hymn Unii a nie polski. Za nimi same flagi Unii, ani jednej polski… Co można myśleć o takich ludziach… Przecież to się rzygać chce z takich :rofl:

Nigdy nie kryje,ze jestem polakiem,ale tez tego nie afiszuje.
Nie czuje takiej potrzeby.
Nie probuje tez tworzyc polskiej enklawy we Wloszech.
Ot mieszkam sobie spokojnie,jak w kazdym innym miejscu na ziemi.
Podobnie gdy kieszkalem na Ukrainie,w Meksyku,bylem zawsze polakiem,ale mie czulem potrzeby wykrzykiwac tego calemu swiatu.

3 polubienia

No ja też nie chodzę w koszulce z Polską flaga itp :rofl: ale wiem że są ludzie co na to krzywo patrzą. Ale to druga strona przegina w drugą stronę, dla niektórych ta… Flaga Unii czy hymn są chyba ważniejsze niż Polski

Długi i problemy z hazardem dowodzą raczej że mogło to być samobójstwo Nie mógł sobie z tym poradzić możliwe że mu grożono nie tylko jemu ale również grożono że zabiją jego syna czy jego matkę Poza tym skoro miał długi to po co mieli by go zabijać? Martwy długów nie zwróci