jest takie hiszpanskie powiedzenie - w sierpniu to i Bog jedzie na wakacje. ![]()
Już miałam 2,5 tygodnia urlopu. Trochę w domu z wypadami tu i tam, 6 dni nad Bałtykiem w okolicach Łeby: bardzo fajnie było, zostałabym jeszcze trochę…
Dzikie ostoje …? ![]()
jest takie hiszpanskie powiedzenie - w sierpniu to i Bog jedzie na wakacje. ![]()
Już miałam 2,5 tygodnia urlopu. Trochę w domu z wypadami tu i tam, 6 dni nad Bałtykiem w okolicach Łeby: bardzo fajnie było, zostałabym jeszcze trochę…
Dzikie ostoje …? ![]()