Herbata - lubicie? Pijecie? Jaka jest wasza ulubiona?

Efka, nie możesz jednocześnie być mądra, dowcipna, piękna, bogata, zgrabna i młoda. To byłoby niesprawiedliwe dla nas wszystkich. Z któregoś przymiotu jednak zrezygnuj dla dobra ogółu :wink:

3 polubienia

@humoreska, perfumeria Douglas, Sephora do każdego zakupu powyżej stówki, dodaje próbki innych perfum.
Jeśli lubisz zmieniać zapachy-polecam😉

1 polubienie

@humoreska a skąd mam wiedzieć? przecież dzieciakowi za te zakupy nie płacę. Nigdy by nie wziął gdyby mi odbiło :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Nie, nie zmieniam często, mam teraz dwa flakony do zużycia ( nie trzy…) ten z biedry bardzo ładny i chyba do niego wrócę jak mi się skończy… i jakiś playboy różowy ( prezent). Taki sobie.

1 polubienie

@joko nie jestem ani mądra, zgrabna, ładna, młoda i co tam jeszcze.
Jestem tylko zajebista :grin:

3 polubienia

No to już mi ulżyło, bo zaczęłam się zastanawiać czy mam wpadać w kompleksy już teraz,czy troszkę potem :wink:

2 polubienia

@humoreska nie wiem jak wygladają te Twoje z Biedry, pamiętam, że kilka lat temu kupiłam małą flaszeczkę na próbę. Na klatce schodowej mijał mnie sąsiad i powiedział, że ładnie pachnę. Nigdy więcej ich nie kupiłam, nie było ich.
Obecnie mam 3 flaszki, poza exclamation, dwie tyłka nie urywają. Uwielbiam delikatne, świeże, odżywcze zapachy. Jak flaszka błękitna- bierę.

1 polubienie

Mam ten, ładny flakonik i ma różowe perłowe wieczko . Pięknie się prezentuje na komodzie… i współgra przy okazji z wnętrzem:D w każdej biedrze są pewnie inne? ale jak będziesz zajrzyj… bo tanie i ładnie pachną…

https://aguagula.pl/perfumy-z-biedronki-love-essence-marki-be-beauty/
edit:

Od producenta

Orientalno – waniliowa woda perfumowana **dla kobiet 

romantycznych i tajemniczych** :smiley:
Głowa – różowy pieprz, gruszka, kwiat pomarańczy
Serce – kawa, jaśmin, lukrecja, gorzki migdał
Baza – wanilia, paczula, drzewo kaszmirowe, cedr

1 polubienie

@humoreska znowu poszłam do łazienki, pamietasz co wyżej pisałam? mam 3 flaszki poza exclamation, 2 tyłka nie urywaja.
Proszę, oto one

1 polubienie

Ten w środku też mi się spodobał haha dziś wąchałam znowu, podobny gust mamy :smiley: aha te dwie tyłka nie urywaja no efka to tylko biedra a nie chanel:D

1 polubienie

Muszę już uciekać, jeśli mogę polecić zapachy wszelkiej maści ( damskie i męskie), za niską cenę, polecam J Fenzi ( marka).

1 polubienie

Jest to akurat cos bez czego nie moglbym juz teraz zyc :upside_down_face:
Pije 5-8 herbat dziennie,w zaleznosci,praca czy dom…Zawsze herbata czarna,niemal zawsze Twinnings.W pracy czasem Tetley lub PG ale nie przepadam za nimi.
Rytual?
Sprzet zostal w domu wiec tutaj sie w nic nie bawie.W Poznaniu lubilem czesto czajniczek,sitko i pazenie…I wtedy zdarzalo mi sie wyjatkowo pic herbate zielona ktorej z torebek nie trawie.
W Polsce czesto pijalem Lipton ktora kiedys byla moja ulubiona.Teraz Twinnings ponad wszystko :smiley:

2 polubienia

Te dwie stary kupił jak był w Biedrze, on wie, że lubię stale zmieniać, bał się, że odwiedzę Sephora :rofl::rofl::rofl::rofl:
Chanel też tyłka nie urywają, nie lubię ich.

1 polubienie

u mnie najczesciej dostepny Tetley.
a Anglikow podziwiam, ze oni pija herbate ze smietanka lub mlekiem. ja tego nie rusze.

1 polubienie

po twininngsa musze jechac do angielskiego getta jakies 5 km ode mnie.

1 polubienie

haha niezły jest. Pewnie firanek Ci nie kupuje hurtem w second handzie ani zasłonek haha ja mam piękne na oknie cudowne perłowe w piękne róże za jedyne 15 zeta:D

1 polubienie

Przy odpowiednich proporcjach,to nawet fajnie smakuje.Ale czy to jeszcze jest herbata?Z mlekiem staje sie zupelnie nieistotne,jaki to rodzaj herbaty.Tetley czy PG…Jeden pies.
Czasem zima mi sie zdarza.Ale to chyba tylko wtedy gdy Anglik czestuje lub robi sobie i pyta czy Ty tez :slightly_smiling_face:

2 polubienia

mnie tak zwana bawarka pojono w dziecinstwie, bo to podobno zdrowe… a wiadomo, ze jak zdrowe to paskudne :wink: i tak mi zostalo, na sam widok wysypki dostaje :slight_smile:

1 polubienie

Sa sytuacje gdy nie ma wyjscia.Np. kiedys do sniadania,podano mi w pensjonacie w gorach,herbate typu"minutka" czy Saga :exploding_head:
To obrzydlistwo mozna juz tylko przelknac z dodatkami.Mleko lub cytryna.

1 polubienie

Za nim i diabeł nie nadąży, jak wiatr zawieje.
Jak spojrzysz na moją fotkę raz jeszcze, zobaczysz na końcu małą flaszeczkę (30ml) Tommy Now ( męskie), ja kupiłam :grin: jest warta więcej niż te 3 razem wzięte plus antyperspirant i waciki :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie