Hurraa! Ja nie umrę!

Oto co dziś przeczytałem w internetach:
obraz
Ja przechodzę znacznie więcej, więc po roku, dwóch zmniejszę sobie ryzyko śmierci do zera! :slight_smile:

6 polubień

Na pewno umrzesz zdrowszy. :wink::rofl:

4 polubienia

Ja od poniedziałku do piątku , codziennie grubo ponad 20 tys. kroków robię. Na ten moment , dzisiejszego dnia zrobiłam 26150.

4 polubienia

7 kwietnia zrobiłam 33401 kroków:))

3 polubienia

Ja tydzień temu na Gibraltarze miałem 28 tys.

3 polubienia

Macie jakies krokomierze???

5 polubień

Co Wy robicie?D’orabiacie jako listonosz??? Na wiosnę to pewnie niektózy latają za babami…

4 polubienia

Spacer lub bieg w mieście w którym jest smog też sprzyja zdrowiu?

4 polubienia

Twojemu sprzyja, boś z piekła rodem. :joy:

3 polubienia

No coś Ty! Chodzimy sobie i liczymy jak ten świstak! :slight_smile:

7 polubień

Mają zeszyty i stawiają kreski przy każdym kroku.

6 polubień

Oczywiscie, ze tak. Masz trening zblizony do wysokogórskiego.
Ja przez kilka dni po przyjezdzie do mojej rodzinnej Łodzi ledwo oddycham. Ale tam jeszcze wąska ulica, zabudowana i non stop sznur samochodów. W tym autobusow. Moznaby powiedzieć permanentny korek na nieco ponad 2 km, autem tyle co piechotą czyli pol godziny.

3 polubienia

@okonek , już Ci pisałam, że mam smartwatcha na ręce. Mierzy mi kroki , tętno i wiele innych parametrów.

6 polubień

A to mi sie zapomnialo :pensive:
Ale chyba czegos takiego na razie nie kupie, juz mi jedna smycz w postaci smartfona wystarczy.

2 polubienia

Świstaki to sreberka… z tego co wiem.:wink:

2 polubienia

Może smartfony też potrafią mierzyć kroki. One potrafią prawie wszystko.

4 polubienia

Gotować nie umiom :frowning:

3 polubienia

Ani zmywać! :slight_smile:

4 polubienia

Jest jakas apka - jeśli są w stanie uruchamiac sie lekko poruszone to i kroki pewnie policza…

2 polubienia

Wątpię by bieganie w okolicach np. śląskich hut i kopalni był dobry dla zdrowia. A taki to region. Mimo to biegaczy, spacerowiczów i rowerzystów jest coraz więcej. Niektórzy dodatkowo podczas ruchu palą papierosy.
Zdrówko
:beer:

4 polubienia