Idę kupić deskę do prasowania

@waranzkomodo pisaliśmy już tu, że ruskie pierogi nie mają nic wspólnego z Rosją lecz z Rusią!

@waranzkomodo , a propos ubrań - a to widziałaś:??
obraz

(Znalezione w necie) :stuck_out_tongue: :rofl: :kissing_heart:

2 polubienia

Mam w domu parownicę, żelazko z dawnych lat ( nawet bardzo dawnych) ale deski nie mam. Ogólnie te dwa urządzenia używam kilka razy do roku.

1 polubienie

Ok.To niech mi ktoś pokaże jak to działa bez deski…

1 polubienie
1 polubienie

ok. i niech jest :innocent:
Ja zostane przy żelazku :innocent:

1 polubienie

Jeżeli już, to ja też. Prasuję niezwykle rzadko. :slightly_smiling_face:

3 polubienia

Ja często…Nawet bardzo często…Lubie ten zapach i świeżość.I to odzyskiwanie…

1 polubienie

Skoro lubisz, to prasuj, bo niby dlaczego nie?
Poszukałam tej Twojej deski. Było w necie kilka tej firmy, ale każda z nich wyglądała na dobrą i porządną,

1 polubienie

No mam nadzieję :innocent:

1 polubienie

Ale obecna Rosja jest w jakiś sposób kontynuacją Rusi tak jak obecny Watykan jest w jakimś stopniu kontynuacją Państwa Kościelnego

Ukrainie bliżej do dawnej Rusi, niz obecnej Rosji.

Dzisiaj juz nie ma o czym gadać bo każde powinowactwo zaora polityka oraz sowieckie zbrodnie.
Ale gdzie ktoś dostrzeże swoje szanse na przyszłość…To juz inne rozdanie :innocent:

Fanką prasowania nie jestem,szczegolnie zasłon.Nie mam pojęcia ila zaplacilam za swoją.Radze Ci zwrocic uwage,do jakiej wysokosci sie maksymalnie rozklada.Wbrew pozorom jest to wazne.Szczegolnie jak ktos jest wysoki.Ja na szczescie jestem z metra cięta to nie mam problemu.

A swoją drogą,niezłą wybrałes kategorie do pytania…styl i uroda :rofl::rofl::rofl: czyli ma byc stylowa i piękna :thinking:

No a jaką?Kobieta i mężczyzna?
W domu ma być"stylowo i pieknie".

Szczerze? Tylko firanki tym przeleciałam. Jak do tej pory tylko do tego mi to posłużyło.

Ja też, jak wspomniałam kilka razy na rok, a wtedy w zależności jak mi się chce- albo rozkładam koc na dywanie i prasuję co mi potrzeba albo rozkładam na ławie. Zdarzyło mi się obrus bezpośrednio na ławie prasować:))

1 polubienie

A ja prasuje i dżinsy.
Taki ze mnie szop prasowacz😉

Czyli chcesz ją postawic przy kominku,zeby pieknie zdobila salon.:wink:.moja od razu trafila do schowka pod schodami.