Idę spać a wy?

Co tam dziadki? Już w łóżeczkach?

Ząbki umyte, paciorek odmówiony?

niepelnowartosciowy sen jest wg WHO czynnikiem karcerogennym, wiec trzeba sie wysypiac

Sen jest dla słabych

Ten kto zbyt dlugo byl mocny stanie sie slaby :frowning: @birbant Ci powie, zobaczysz.

Ja zawsze jestem mocny. Chyba że sen mnie pokona

Nie spać mi tutaj!!!

Biedactwa

Iść spać, to jak udać się do najlepszych specjalistów od zdrowia.

Widziałaś, żeby któreś z milionów gatunków harmonijnych stworzeń, myły zęby i odmawiały paciorek? A słyszałaś ludową mądrość, że jedno jabłko z rana i drugie z wieczora, i nie trzeba doktora?

Dobra, niektorzy zebow myc nie musza, bo trzymaja je w kubeczku na szafce nocnej…

Okonek i Birbant. Założyłbym się, że tylko nieharmonijnemu gatunkowi ludzkiemu one przeszkadzają.

Nunu, jesteś cudowna. Raj masz pewny.

Nunu, piękniejszego i mądrzejszego filmu nie widziałem..

Wstałem o 10 bom siedział do 3 nad ranem

Classic - Warto Żyć

Emeryci do łóżeczka. Zęby do szklanki, pampers na tyłku

Zęby mam swoje. Szklanka to najwyżej do piwa…

Zaakceptowane

Dobranoc.