Ile macie kanałów TV?

To to wiem , mam w lapku bluetooth, to 1 sprzęt który telewizor sam wychwycił.
U mnie wszyscy mają wi-fi zablokowane, ja też , więc nie podepniemy się wzajemnie .

1 polubienie

Fajnie kiedy dwie kobiety gadają o technikaliach.
Tymczasem ja jutro idę do Vectry i będe negocjował.

2 polubienia

Jak będziesz potrzebował zrobić restart laptopa , wbijaj do mnie śmiało, pomogę , swój stary reanimowałam :grin:

3 polubienia

U mnie w domu ja jestem od “technikalii”, wiec to raczej normalne :joy:
Na imprezach też wolę towarzystwo mężczyzn, bo oni rozmawiają na tematy mi bliskie, a nie o szminkach, czy torebkach :joy:

2 polubienia

Umiesz zrobić format dysku? :stuck_out_tongue:

1 polubienie

@Bocca-Lupo , ale ze mną też możesz pogadać … o facetach :stuck_out_tongue: kogo interesują szminki i torebki :wink:

1 polubienie

Zero!!!
Juz od dawna nie ogladam telewizji

1 polubienie

Otworzyłam Youtube, wpisalam model sprzetu i krok po kroku wykonałam wszystkie czynności , trzeba mieć cierpliwość i kilka godzin czasu , robiłam to 1 raz w życiu, trzeba czytać dokładnie wszystkie polecenia żeby się udało .
Mi się udało a dodawać nie muszę , że nowinki techniczne to dla mnie pewien rodzaj trudności.

1 polubienie

Dokladnie tak jak ja!

1 polubienie

Hetero raczej nie będzie zachwalał tej samej płci.

Ciekawe czy są kanały gejowskie. Pride channels

1 polubienie

A ja to musialam wyregulowac telewizor sasiadce Turczynce. Nie tylko pilot ale roznorodnosc “senderow” (stacji) a ona chciala okreslonego zeby ogladac swoj serial. No i jezyk - trzeba sie bylo domyslac
Przyznam ze troche mi to czasu zajelo. Ale udalo sie.
Teraz sie wprawiam w zawilosci komputerowe, bo syn ma coraz mniej czasu

@Devil dla mnie bez znaczenia płeć , wiek , ładny, brzydki i inne takie , nawet wroga pochwalę jeśli w danym momencie mi czymś zaimponuje.
Najlepszą koleżankę opier**** jeśli zajdzie taka potrzeba , ja prostolinijny baba jestem , co w sercu to na ustach :wink:

1 polubienie

Ja polska tv mam przymusowo w Polsce
Staram sie jak moge zeby nie ogladac - juz wole robic w tym czasie generalne porzadki

1 polubienie

Polska ma swietne programy dokumentalne!!!
Niestety jak zauwazylam, malo kto to oglada
Ostatnio udalo mi sie przeforsowac program o Brukseli i bankach (domownicy chcieli seriale)
Ale na temat fizyki kwantowej juz coraz mniej :worried:

2 polubienia

Brawo!
Witaj w klubie “Beztelewizorcow”

1 polubienie

@ata-ata w moim domu częściej oglądamy filmy dokumentalne i fabularne oparte na faktach , niż hiciory i przeboje kasowe.

2 polubienia

Polskich stacji nie ma w internecie
Poza tym sa chyba wszystkie lacznie z turecka

@ata-ata teraz wszyscy są cwani i chcą kasę za oglądalność, przecież możesz sobie wykupić polską tv, czy w Niemczech nie masz takiej możliwości?
Ja wykupiłam mężowi programy tv internetowe i działają w Norwegii.

1 polubienie

TV Trwam?

2 polubienia

Wyobraź sobie, że tego cuda tam akurat nie ma :rofl::rofl::rofl: