Ja naprawdę proszę i apeluję do rządzących, aby przestali być obrzydliwymi

szujami, i znieśli nakaz noszenia debilnych i szkodzących zdrowiu Polek i Polaków, maseczek, bo inaczej będę ich podejrzewał, że siedzą w kieszeniach producentów tych debilnych i niezdrowych maseczek. Nie mogę patrzeć w tv, w necie, na te ich wredne mordy Myślicie, że mnie posłuchają?

  • Nie
  • Tak
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie na ten temat

0 głosujących

.

1 polubienie

nie wiem, idz z transparentem pod Sejm???
ja znajomosci w polskim rzadzie nie mam.

2 polubienia

Nie zgadzam się!!! Chcę nosić maseczkę do śmierci.

Powinni cię posłuchać. Ja nie noszę i żyję.

2 polubienia

No to może przeniesiesz się do jakiegoś państwa muzułmańskiego, tam mają tradycje zasłaniania nosa i ust, choć nie chroni to przed zakażeniem COVID-19 poprzez oczy?

1 polubienie

Ale tam prócz zasłaniania twarzy trzeba być posłuszną.
Ze mną ten numer nie przejdzie, tam chłop zadźgałby mnie po nocy poślubnej :stuck_out_tongue:

prestan juz dyrdymaly o tych maseczkach wypisywac.
niedlugo napiszesz, ze wirusem mozna zarazic sie od komputerowego monitora.
lepiej jedz na dzialke, sadz drzewka i sie opalaj. tam Ci maseczki nie tylko na twarzy sprawdzac nie beda.

1 polubienie

Dziś w Polsce centralnej pełne zachmurzenie, Drzewka owocowe posadziłem, choć może jeszcze się przejadę (np. rowerem), aby je znów podlać, choć wczoraj im wody nie pożałowałem. Moje działalności internetowe są sensowne.

Napisz do Morawieckiego.

1 polubienie

@okonek, a dzie jesce, dzie? :stuck_out_tongue:

1 polubienie

on juz tam wie…
a mozesz sie domyslic :rofl: :rofl: :rofl:

1 polubienie

Nie muszę się domyślać, ja żem te inne miejsca widziała, pyknął mi na pv :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Przecież nie musisz nosić maseczki! Czowiek ma wybór: może zostać w domu, może wyjść na spacer i założyć maseczkę, może też założyć przyłbicę (zaczynają być modne?). Twój wybór.
Dziś widziałam kogoś w takiej przyłbicy zrobionej z butelki PET , chyba nawet lepiej się w niej oddycha :slight_smile:

1 polubienie

Mam przyłbicę za 45 zł, ale wcale lżej się przez nią nie oddycha, i wiatr nią miota. Jedne i drugie utrudniają mi oddychanie, czyli szkodzą mojemu zdrowiu przez tych debili rządzących.

Noś maseczkę na brodzie. Jak psy cię zauważą to zakładasz. W sklepie też. Ja tak robię od początku tego durnego nakazu.

2 polubienia

Jak jest ciepło, to noszenie takich maseczek czy przyłbic utrudnia mi życie, przez tych kretynów rządzących.

1 polubienie

Zakatw sobie zaswiadczenie od medyka, ze na skutek noszenia kaganca robisz sie nerwowy, gryziesz, kopiesz i zlorzeczysz i nie marudz.
Mam Cie uczyc?

1 polubienie

Po pierwsze, za takie argumenty mogliby wypisać mi skierowanie do psychiatryka, po drugie, oni też mogą być nerwowi i przegonić mnie, że niby im utrudniam życie.

To w takim razie wole Hiszpanie.
Czlowiek ma prawo byc nerwowy. A juz na pewno miec fobie. Niekoniecznie na maseczki. I za to czubka z ciebie nie zrobia. Najwyzej wystawia skierowanie do psychologa.

A u Was nie trzeba nosić tych debilnych maseczek czy przyłbic? Wiesz jak takie maseczki debilnie wyglądają? Już niejednokrotnie nie mogłem poznać pewnie znajomych, których też intrygowałem, ale trudno wszystkich takich zaczepiać i pytać się, czy on to on.