Jak Jerzy Zięba zostal Jerzym Z.?

W końcu jakaś metodę znaleźli na tego szarlatana?

2 polubienia

Ciekawe co teraz powie @harmonik pewnie że wiadomonacyjni chcieli zniszczyć wybitnego człowieka…

4 polubienia

Proponowałbym usunąć nazwisko z treści pytania. Licho nie śpi. Jerzy Z. jest podejrzanym. Proces zacznie się dopiero w marcu. Tylko sąd albo sam zainteresowany może wyrazić zgodę na publikację danych osobowych.

Mam nadzieję, że nie ogarnie Cię totalna Pani K.
image

2 polubienia

Czy Ty słyszysz. co ja widzę? :thinking:

Skąd niepotwierdzona informacja, że serwery strony znajdują się w Kanadzie? Bo @Szczery_do_BULU tam mieszka? Proszę Cię.

Serwery obsługujące forum znajdują się we Frankfurcie nad Menem i należą do niemieckiej filii włoskiej firmy Aruba.

Strona onet.pl, której serwery znajdują się w stanie Washington w USA, publikuje takie zdjęcie i przedstawia podejrzanego jako Jerzego Z.

Jeśli uważasz, że na stronie internetowej utrzymywanej na serwerach znajdujących się na archipelagu Putli Tutli, zlokalizowanej w pakistańskiej domenie, którą dla spółki z siedzibą we Włoszech redagują w języku urdu Nigeryjczycy mieszkający w Częstochowie, można bezkarnie publikować dowolne treści, to sorry, ale jesteś w błędzie.

.cieszę się, że mogłem pomóc.

Przedszkole level Master. :face_with_diagonal_mouth:

image

.ale do tego też masz prawo.

Coś się koledze pomyliło z adresem forum. A serwer (a raczej VPS) jest w Kanadzie.

2 polubienia

Tu nie jest chyba istotne gdzie jest serwer, ale pod jakie prawodawstwo podlega strona/portal.
W jakim kraju jest zarejestrowana?
Bo moze byc tak jak z cytowanym przez Was onetem - niby wlasnosc niemiecka, (o ile Springer jest czysto niemiecki - obecne spolki gieldowe czesto maja kwestie co i czyje bardziej pokrecone niz zaleznosci w sredniowiecznych dynastiach), ale podlega pod prawo polskie, a serwery moze miec na wyspach Marshalla.
To jest net.
W przypadku forum o ile się nie myle, faktycznie nie podlega ono pod prawo polskie, ktore nawet z prawomocnie skazanych robi osoby anonimowe, czego często nie da sie powiedziec o ich ofiarach i dopuszcza informowanie o postepach sledztwa w trakcie jego trwania.
Czytaj - rzecznik prasowy pędzi “z jęzorem” do dziennikarzy, czesto wygadujac banialuki i efektem jest - ktos zabil, kogos zabito, ake był zamieszany w morderstwo…
Mam nadzieje, ze w przypadku pytamy z powodu tego wpisu nie padnie ono ofiarą miedzynarodowj grupy plaskoziemcow trzymajacych wladze :wink:

Tak?. No widzisz. I znów się czegoś nowego dowiedziałem. Dzięki. Stwierdzenie zawarte w usuniętym poście było innej wagi.

W przypadku uszczerbku praw osobistych w Polsce być może grozi mandat 25 PLN + przeprosiny w TV Trwam, ale wg innego prawa, być może ukamienowanie. Wszędzie będzie karalne.

Podejrzewam, że to forum podlega pod polską jurysdykcję. Polskojęzyczne Forum Dyskusyjne.

Chińczyk, który poczuje się obrażony jakimś opublikowanym tu postem, nie zgłosi się bezpośrednio do Ziobry, a do prokuratury w Chinach. Ta zobowiązana do sprawdzenia wniosku, sprawdzi pod jakie prawo podlega naruszenie i skieruje wniosek do właściwej prokuratury.

.tak mi się wydaje

Trzeba sprawdzić to empirycznie i w zgodzie i porozumieniu z administracją forum, zaproponować sprzedaż AK47 w ilości sztuk 100.
FBI, CBŚ, KGB, czy CosaNostra?

.kto pierwszy ten lepszy.

1 polubienie

Serwer, inaczej serwisant, to jest taki ktoś, kto serwuje… :crazy_face: :rofl:
jak sama nazwa na to wskazuje. :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Słyszałem, to juz nawet te ptaki o tym śpiewają:

Trafiłem post na FB o tej sprawie, nawet nie przypuszczacie ilu on ma wyznawców! Harmonik się przy nich chowa. Na 10 komentarzy 8 było popierających tego szarlatana i hejtujących lekarzy.

5 polubień

A u mnie tak

https://iv.pl/images/c73fc8da3053536b97f978841d749140.jpeg

2 polubienia

Ciemnotą łatwiej rządzić…

To tak kupa mięci czy jakoś to tak było…

Mnie już w tym kraju nic nie zdziwi.

6 polubień

Jeszcze nie wszystkie możliwości jego mieszkańców znasz, więc zdziwisz się jeszcze i to nie raz :smiley:

3 polubienia

Takich wyroków jest więcej. Amantadyna też podobno okazała się nieskuteczna w leczeniu covid.
Oszołomy i tak będą bronić swoich mentorów.

Podobno odra wraca bo ludzie przestali szczepić dzieci. Intelektualnie się cofamy

4 polubienia

Być może musiał sobie poradzić. Jedni wyrabiają sobie rentę alkoholową a inni kradną i kombinują. A jak ktoś nie kombinuje to frajer, byle nie okradł nas. :sunglasses: A co.
Jest mi niedobrze od tego zła na świecie. :frowning: I taki ma jeszcze wyznawców swoich teorii :confused:

Nie podobno, a odra wraca i to w jakiejs mutacji znacznie grozniejszej niz wczesniejsza.
Ogolnie to ja juz sama nie wiem? Z jednej strony ponoc medycyna robi postepy a z drugiej mnożą sie krucjaty plaskoziemcow.
Albo co gorzej wierzacych w jedna cudowną, uzdrawiającą substancje, którą alchemicy nazywali remedium.
Ponoc produkt uboczny przy produkcji kamienia filozoficznego.:stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

O tym, że to szarlatan i kanalia najwyższych lotów, to było tutaj pisane nie raz nie dwa. Antyszczepionkowych durniów nie produkują, rodzą się sami …

To info sprzed kilku lat. Widać, g. go to nauczyło …

2 polubienia

On żeruje na ludzkiej nieświadomości, ograniczeniu i uprzedzeniach. Z takimi umiejętnościami manipulacji to i wojnę można rozpętać, bez skrupułów.

3 polubienia

Nie znam tej sprawy, a mimo że nigdy nie byłem wyznawcą tego pana, nie zmienia to faktu, że my nadal nie mamy prawdziwej wolności wyznania. W średniowieczu kłopoty należały się za głoszenie konkurencyjnych religii, natomiast dzisiaj kłopoty należą się za głoszenie konkurencyjnych nauk.