Jak mozna znalezc wies wioske w Polsce ktora jest 30 km na poludniowy wschod od Krakowa?

Poproś służby wywiadowcze :crazy_face:

2 polubienia

@nunu, widzę, że nie spałąś na lekcjach geografii! :slight_smile:

2 polubienia

Randka w ciemno czy policyjna obława?
Jesli znasz profesję faceta,szukalbym pod tym kątem w krakowskim fyrtlu.Z mapą pod ręką…

2 polubienia

Najprosciej skrzyżować trzy wyszukiwania - strefę, pociąg i działalność.
Wyszukiwanie w jezyku polskim i raczej nie google.

1 polubienie

Pudło ani to ani to Powiedzmy że facet który ma coś na czym mi zależy i nie chodzi tu o pieniądze

Masz dojścia do prezesa i jego kontaktów?

Jeśli ma legalną działalność i znasz jego nazwisko, to polecam wyszukiwarkę zarejestrowanych podmiotów działalności gospodarczej CEIDG
Wystarczy wpisac jedno pole a system wyszuka podmiot.

3 polubienia

A próbowałeś geoportal? nakładasz warstwy

1 polubienie

Te same dane można wyciagnąć z rejestru regon

2 polubienia

A ja mieszkałam 8 lat w wiosce położonej 40 km od Krakowa. Może pomogę jak masz jakieś informacje??

Wiem że wioska jest w powiecie limanowskim jest tam stacyjka kolejowa i facet którego szukam ma własną działalność jest zarejestrowana zajmuje się masażami i jeszcze czymś

Typuje z pięć wiosek gdzie są stacyjki w tym powiecie Kasina Wielka Łososina Górna Piekiełko Pisarzowa Raba Niżna Skrzydlna ale nie wiem która i nie wiem jak się on i jego biznes nazywa szukanie w google nie przynosi rezultatu pod różnymi hasłami

Poszukaj w tych miejscowosciach nie masazy a fizjoterapii.
Lub SPA.

1 polubienie

A szukałeś w CEIDG po nazwisku?

Właśnie problem leży w tym że nie znam nazwiska tego człowieka próbowałem wyszukiwać biznesy na CEIDG w hipotetycznych miejscowościach ale jest ich tam sporo głównie budowy remonty samochody spożywczaki

Jak nie znasz nazwiska, to jak chcesz znaleźć? Po jakim wyróżniku? Tylko po miejscowości? Sprawdź w rejestrze PKD jaki kod mają usługi rehablilitacyjne, masaże, zdrowotne i wpisz go w wyszukiwarkę CEIDG a jako lokalizację wybierz powiat Limanowa. Nie powinno byc tego wiecej niż kilkadziesiąt, więc może znajdziesz?
SPrawdziłęm, kod usług medycznych to 86.90.A
Wpisz go w odpowiednie pole, plus powiat limanowski. Gdyby było zbyt wiele wyników, możesz po kolei wpisywać miejscowości ze stacjami kolejowymi i szukać osobno.

3 polubienia

@Bingola nie zawadzi jeszcze sprawdzic pod kątem usług kosmetycznych. Jak wiesz gdzie tych kodow szukac.
W takich miejscach jak Limanowa to prędzej będą funkcjonowac jako SPA czy cos pochodnego, z samej fizjoterapii nie wyzyjesz, chyba, ze sa tam jakies sanatoria (tamtych okolic za bardzo nie znam)

1 polubienie

To może być jeszcze 86.90.D - działalność paramedyczna. Innych nie znalazłem.
Trzeba przyznać, ze przy rejestracji urzędnicy dosć dokłądnie sprawdzają co jest przedmiotem działaności i prawidłowo klasyfikują.

2 polubienia

Albo to:
obraz

1 polubienie

Chyba pod takim kątem się znajdzie musi być zarejestrowany bo płaci podatki więc wisi gdzieś w jakimś rejestrze

1 polubienie