Jak mozna znalezc wies wioske w Polsce ktora jest 30 km na poludniowy wschod od Krakowa?

No to zatrudnic wujaszka google do wspolnego “odmawiania rozanca” czyli sprawdzic przystanki kolejowe - powiat po powiecie w prawdopodobnych kierunkach. Rejestracja dzialalnosci jest na poziomie powiatu vzy gminy?

Mapa już jest nie potrzebna bo mam już powiat i potencjalną listę wiosek teraz muszę szukać po rejestrach urzędowych gdzie figuruje jego biznes i jego dane mimo to dzięki za podpowiedzi

1 polubienie

regon.gov.pl

1 polubienie

Sorki https://wyszukiwarkaregon.stat.gov.pl/appBIR/index.aspx

To też wiem ale brak pełnych danych do wyszukania w takim systemie na ten moment

A co masz by można było się zaczepić na czymś.

Powiat parę wsi gdzie jest stacyjka kolejowa i działalność jaką prowadzi prawdopodobnie oznaczone jako 86.90.D - działalność paramedyczna.96.04 Z Działalność usługowa związana z poprawą kondycji fizycznej i 96.06 Z Pozostała działalność usługowa gdzie indziej nieskwantyfikowana

2 polubienia

W PRL tak się mierzyło odległości od miast. Od poczty głównej.

2018 takich działalności na całe małopolskie. Jak masz powiat to wyskoczy max 150

Ale mam potencjalne wsie to zawęzi poszukiwania

dokładnie. więc powinieneś mieć nie więcej niż 10 działalności do sprawdzenia

Tak na marginesie to wie ktoś czy istnieje jeszcze w Polsce takie coś jak biuro numerów czy to relikt? No i ze względu na RODO Przypomniało mi się o czymś takim gdy szukałem miejscowości

Chyba nie.
Ale znalazlam cos takiego

Ale płatne i kupujesz kota w worku.

Udało się wyszukac czlowieka?

1 polubienie

Już prawie Ta książka to mi śmierdzi oszustwem będą przysyłać regularnie smsy i pobierać pieniądze z konta na telefonie albo próbować inaczej naciągnąć

1 polubienie

Takich kantów w necie jest duzo
Juz ja widze jak operatorzy udostepniaja im swoje bazy danych :stuck_out_tongue_winking_eye:
Pomijając RODO to cenny towar dla różnych spamerów reklamowych.

1 polubienie

Jest. Przy rejestracji numeru telefonu każdy mówi czy chce aby numer był dostępny w bazie danych. W necie masz numer telefonu na info o użytkownikach wszystkich sieci,więc jeżeli ten ktoś się zgodził,bez problemu podadzą Ci Jego numer.

1 polubienie

Wie ktoś czy jest jakieś forum o Małopolsce Kraków i okolice? Gdzie są ludzie z tego regionu? U mnie jest takie lokalne forum w sieci

Było kiedyś forum krakowskie MYIOOI,zresztą moje pierwsze forum,ale z tego co wiem to już nie istnieje…

1 polubienie

Mam sporo znajomy z Krakowa,mogę zapytać o co tam chcesz

1 polubienie