Jak myślicie jak bardzo w danych miejscowościach (typu: nad morzem, w górach, do Francji, Włoch itd.) negatywnie wpłynie koronawirus w okresie wakacyjnym?

Proszę piszcie jak to czują ludzie w danych regionach jeśli macie taką wiedzę … A także własne przemyślenia na ten temat

4 polubienia

Nawet nie wiesz jak się cieszę, że na wakacjach byłem na początku lutego, bo nie wiem, kiedy będę mógł pojechać następnym razem, ze względu na koszta (zapewne wzrosną) i potencjalne zagrożenie zdrowia.

4 polubienia

Ja właśnie chciałem pojechać, ale jak zwykle za dużo na głowie i wiadomo jak jest … :confused: A teraz zapewne nie pojadę … :thinking:

1 polubienie

na razie zywego ducha.
jesli ucierpia w mojej wiosce to dopiero latem, jak okaze sie, ze wirusik ma sie dobrze i z wakacji nici. teraz to i tak ludzi tu nie ma, wiec zamkniecie to obawiam sie, ze beda oszczednosci nie straty, tym bardziej, ze male firmy takie jak kafeterie, bary, male sklepy juz sa zwolnione z oplat na tutejszy ZUS do konca stanu wyjatkowego.

1 polubienie

U nas juz jest w planie ustawa pomocy dla turystyki i kultury ktore finansowo duzo z powodu wirusa straca. A straca na pewno, bo nawet po epidemii - mysle - ludzie niechetnie beda podrozowac

1 polubienie

Ja się nastawiam na rejs. Z dala od ludzi tylko małą załoga.

1 polubienie

W sumie teraz jest okazja na coś takiego jak nigdy. Z powodu koronawirusa w teorii mogłoby być więcej chętnych pod warunkiem, że członkowie załogi mieliby do siebie zaufanie i nie baliby się o swoje życie aż tak będąc “okazami zdrowia”

1 polubienie

Fakt. A co jak się okaże na pełnym morzy że ktoś jest nosicielem?

1 polubienie

To wszyscy sie zarazają umierają i do portu zawija statek widmo :ghost: jak w horrorze

4 polubienia

Jeśli się uda chciałabym wyjechać w czerwcu nad morze północne. Liczyłam na jakieś obniżki ale coś czuję że będzie drożej niż zwykle…

1 polubienie

Ladnie to podajesz ale oni…Chyba zdychają.Zreszta na logike…Skoro z tego sie zyje a “to”,umiera?

1 polubienie

W Grecji czartery tanie w kwietniu i potem od listopada, podobnie w Chorwacji :-). Masz ICC?

1 polubienie

Co to ICC ?

tylko nie doplyncie potem do portu jako Latajacy Holender :wink:

3 polubienia

Nie słyszałem wcześniej o tej legendzie

Taki papier, który z reguły firmy czarterujące jachty chcą zobaczyć. Potwierdza twoje kompetencje do żeglowania.

1 polubienie

:open_mouth: :open_mouth: :open_mouth:

2 polubienia

Mam patent sternika morskiego. Wystarcza.

5 polubień

Młody jestem :innocent: :stuck_out_tongue_winking_eye: :crazy_face: :money_mouth_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

5 polubień