Jak NAJSZYBCIEJ się zrelaksować?

@Mamita Na mnie dobrze działa ruch: długi spacer, inne sporty. Potem dobry stand-up - obowiązkowo bez cenzury :wink: Ciepła długa kąpiel do też dobry pomysł. Dalej masaż - super sprawa.

1 polubienie

W sekundę. Szybciej zrelaksować chyba się już nie da. :sweat_smile:

4 polubienia

Ech ten róż wszystko psuje, w sumie masz tam ładnie, jeszcze dopasować pogodę i czysty relax. Pamiętam z Italii że w czasie zbiorów natrafiliśmy na gołe miejsce / rząd drzewek w winnicy, podobnie było w gaju z oliwkami /, była super pogoda - temperatura powietrza ok 22 stopnie, i delikatny chłodny wiaterek. To właściciel ryknął Stop i 15 minut na relaks / jedni jedli owoce dużymi kiściami - ja dostałem odpad 3 kg bo był za mały, w cenie były 5-26 kg, były wyśmienite w smaku - zielono, żółto fioletowe, delikatnie kwaskowato słodkie, no perfetto, a inni palili cygarety, a reszta się delektowała wiaterkiem i wystawiała brzuchy do ochłody, pamiętam 2 takie relaxy, mówił że ludziom się należy, bo do pracy jest traktor. W lesie miejskim mam podobnie jak u ciebie widoki, przyrodę i ptaki, oraz masę wiewiórek

1 polubienie

Dodał bym ci świece zapachowe, aromat bardziej odpręża. Mam to sprawdzone

Tylko nie świece!TYLKO NIE ŚWIECE!
Jak na czuwaniu przy nieboszczyku???

2 polubienia

Jak się relaksujesz / może nie koniecznie w wannie, to może być i łóżko hm wodne z falami zamiast świeczki. Popsułaś cały nastrój i mój humor, Starałem się, i pomysłów mi chwilowo zabrakło

1 polubienie

@Mamita Zawsze możesz użyć kadzidełek 500_500_productGfx_8ca3ac48970389f7a08b85862a727ad7

2 polubienia

kaplica z lazienki? :wink:

1 polubienie

Najlepiej na mnie działa literatura, więc i to mogę polecić. Z moich nowszych odkryć polecam Alaina de Bottona :slight_smile:

2 polubienia

Przykro mi ,że popsułam Ci nastrój i humor… :sleepy:
To był EFEKT PANDEMII…
Poprawię się?
NIE OBIECUJĘ… :wink:

1 polubienie

Kaplica to nie,ale świeczki kojarzą mi się albo z brakiem prądu,
albo z powiedzeniem:
“Świeć Panie nad jego duszą…”
/https://poludzku.com/swiec-panie-nad-jego-dusza/
:innocent:

2 polubienia

Spodziewałem się tego, nic się nie stało,

1 polubienie

:scream::frowning: nawet emotikony nie wchodzą do ciebie. Odpowiedziałem ci, a ich w poprzedniej odpowiedzi nie ma. Straszne

1 polubienie

image
:wink:

1 polubienie

Życzyłem ci torta z stu świeczkami i kawy na odpędzenie stresa

1 polubienie

OK!
Może być WUZETKA:
image
I jakaś dobra zimowa herbatka… :innocent:

1 polubienie

Dobra i smaczna, niedawno miałem zrobione, i oczywiście herbata bez prądu, trzeba oszczędzać

1 polubienie

Miałem wstawione w koment, ale ich nie ma, pierwszy przypadek u ciebie - tekst przeszedł a emoty usunięte, pewnie te świeczki same nie chciały, co ty ich nie chcesz

1 polubienie

A jeśli kogoś z WAS relaksuje czytanie bądź pisanie wierszy,to odkryłam w necie taki portal:

2 polubienia

Wygląda to fajnie na pierwszy rzut oka. Jestem tym mile zaskoczony i wgłębię się tam później. :blush: :+1: