Jak się czujecie ze swoim wiekiem?

1 polubienie

Całkiem nieźle. Dziś robiłem sobie EKG, bo miałem jakieś bóle w mostku a lekarz jak zobaczył wydruk to od razu powiedział że jestem zdrowym człowiekiem.

3 polubienia

To może od kręgosłupa były bóle.

2 polubienia

Jakieś “bóle międzyżebrowe” - tak powiedział.

1 polubienie

Tak nerwy biegną od kręgosłupa. Ja się powoli sypię, ale zauważyłam, że jak się wkurzę to mi krążenie w mózgu wraca :thinking:

3 polubienia

Oj tam.Pewnie wszyscy tu nieźle posypani tylko się do tego nie przyznają…

3 polubienia

Mało, że wiek nie ten już to objawy książkowe i do tego początki demencji pokowidowej :thinking: Ale miło, że mnie pocieszasz :hibiscus:

2 polubienia

Jak się budzę i nic mnie nie boli? To musi jestem w trumnie

2 polubienia

Spoko. Wiek jak wiek. Ważne że chorób przewlekłych nie ma.

2 polubienia

No z Tobą to nie wiadomo po tej ilości alkogolu :thinking:

1 polubienie

Co rozumiesz przez chorobe przewleklą

1 polubienie

Zawału dostałem dwa tygodnie po EKG, które wykazało, że mam bardzo zdrowe serce.

A jak się czuję ze swoim wiekiem? Nie będą kłamał. Kiepsko i nie chodzi mi o samopoczucie fizyczne. Po prostu, starość nie radość, a śmierć nie wesele… i co tu więcej gadać.

6 polubień

Dziś czuję się rewelacyjnie. Zjadłam dwa pączki. Kolejne trzy czekają w kolejce.
Witam.

4 polubienia

Pisząc mi, że zjesz trzy nie dodać, że dwa już zdążyłaś wrąbać :wink:

2 polubienia

Juz mnie postraszyłeś :frowning:

3 polubienia

Nie miałem zamiaru napędzać Ci stracha, ale jako ostrzeżenie potraktować możesz. W sumie dwa razy pod rząd w ciągu miesiąca badania EKG wykazały, że mam zdrowe serce. EKG nic nie wykaże, jeżeli np zawał spowodowany jest nadczynnością tarczycy. Jeżeli na EKG trafisz i ta nadczynność wystąpi, to Cię od razu do szpitala zawiozą, ale gdy ona pracuje normalnie, to i serce tak samo.
Najlepiej codziennie mierzyć sobie ciśnienie, nagłe gwałtowne wzrosty od czasu do czasu, mogą być spowodowane nadczynnością. Zdradliwość polega na tym, że ta nadaktywność gruczołu występuje tylko czasami, a generalnie wszystko jest ok.

4 polubienia

Ja też mam juz za sobą (a właściwie: w sobie) dwa pączki. W domu czekają ponoć następne. Cóż warto porównać smaki poszczególnych cukierni :slight_smile:
PS. I tez czuje sie rewelacyjnie

3 polubienia

Ja nie jem.Dziś przeczytałem co się stało bidnemu birbantowi.Od pączków też może coś się stać…

3 polubienia

A co? birbant pączkował? :shushing_face: :rofl:

4 polubienia

:rofl:
Jeszcze nie ale różnie to może być…

2 polubienia