Jak się czujecie ze swoim wiekiem?

Wykaże podejrzenie zawału badanie na mozliwosc zatoru żył.
Ale nie każda maszynka to wykryje

2 polubienia

Przy nadaktywności tarczycy nie trzeba mieć zatorów ani nadmiaru cholesterolu. Gdy tarczyca zaczyna szaleć serce wtedy bije do ponad dwóch razy szybciej. Ale gdy jest spokojna serce pracuje normalnie i wtedy EKG nic nie wykaże, bo nie ma co wykazać. Jeżeli takie napady trwają przez lat kilka, to w końcu ta pompka nie wytrzyma. Żyję tylko dlatego, że nie miałem zatorów.

3 polubienia

Ale od tego sa analizy i tu problem nie robi sie badan kompleksowych z psychiatrycznymi wlacznie :face_with_symbols_over_mouth::green_heart:

3 polubienia

W moim przypadku, to i ja zawiniłem, bo nie posłuchałem swojej Hausartztin, bo czułem się na tyle dobrze, iż podjąłem pracę po 2 tygodniach zwolnienia. Jeden tydzień przepracowałem bezproblemowo, w następnym padłem…

3 polubienia

Nadgorlliwosc jest gorsza od szalenstwa :green_heart:

4 polubienia

i faszyzmu nawet :wink:

3 polubienia

To nie była nadgorliwość, ale głupota moja.

Mój wiek to piękny wiek…

5 polubień

Ponad dwa tysiace?
Kobiety tak dlugo nie żyją

2 polubienia

Moja droga @okonek kobiety o wiek się nie pyta . A wiek jaki mamy wszyscy wiemy :sunglasses:

2 polubienia

Trochę szkoda, że nie osiemnasty. Życie by można było zaczynać od początku. :smiley:

2 polubienia

To ja bym wróciła do epoki kamienia łupanego
image

Trochę zbyt odległe czasy. Już nie pamiętam jak mi wtedy było. Pewnie chowałam się po krzakach przed tyranozaurami. :smiley:

Tyruś Cię straszy?

O tak, zwłaszcza kiedy przypomni mi się Park Jurajski. :smiley:

2 polubienia

Pomysl na ogólnodostępny park rozrywki?

1 polubienie

Dwa pączki … Czy Wy tam się słyszycie? :grin:

Dobre dwie dekady temu mój braszka pracował w cukierni. Teraz robi zupełnie co innego, ale wtedy…
Ja kimałem a ten już od 3.30 w cukierni. Gdy zdążyłem się wybudzić, ten już w progu z 20 świeżuśkimi pączkami stał. Zanim zdążył katanę zdjąć, już mu żem połowę zeżarł a reszta poszła w gardło z zimnym mlekiem. I tak co drugi dzień a bywało, że i co dzień.
Nie, nie zaszkodziło nigdy …
Ta, te Wasze 2 pączusie to nawet nie kropelka …
Pączki się dziesiątkami wcina!

4 polubienia

Pełno teraz takich parków. Tylko dinozaury w nich są trochę za bardzo sztuczne. Rozczarowałam się po obejrzeniu pierwszego.

2 polubienia

Wiadomo, że lepsze byłyby prawdziwe, tylko skąd takie wziąć?

1 polubienie

A co mnie Ty z temy pączkamy fikasz?
Ja zeżarłem 40 pierogów z mięsem popijając pół litrą gęstej śmietany. Dawno to było, ale się liczy… :stuck_out_tongue:

2 polubienia