Jak tam wygląda obecnie trzecia fala w waszych regionach?

Jestem ciekaw jak zła jest sytuacja :confused:

Nie wiadomo
testów dalej nie robią.

2 polubienia

Szykujemy sie do czwartej… :wink:

2 polubienia

Ano jesteśmy już na takim etapie, że ciężko jest przeprowadzać ludziom testy … Lepiej ludzi szczepić …

Na międzynarodowej stronie, którą wstawiałem na początku pandemii też już nie pokazują ile jest osób chorych de facto … Myślę, że jesteśmy już na takim etapie, że coraz ciężej będzie to stwierdzić …

2 polubienia

Nie wszystkie odmiany wirusa są wykrywalne. Dzisiaj czytałam o tym, że są takie, których nie da się wykryć.

2 polubienia

A tak w ogóle,to jestem z Warmińsko - Mazurskiego, więc wiadomo. Ostatnio nami wszystkich straszono. Teraz jeszcze kilka województw się dołączyło, byśmy nie czuli się samotni :slightly_smiling_face:

4 polubienia

Ano straszono i to w pizdu …

Myślę, że nie wiemy na jakim jesteśmy etapie, bo nie robimy testów od roku

2 polubienia

Ano tragedia w pizdu z tą pandemią … Ale wszyscy błędy popełniali … Trump … Szwecja… UK … Niemcy … I inni … Chiny wiadomo, że “nie popełniły” ale tylko u siebie, a światowo mają u całego świata dług do spłacenia moralny … Pytanie czy go spłacą …

Jak sie skonstruuje odpowiedni test to sie wykryje…
Wirusow jest blizej nieokreslona ilosc i do tego ciagle mutuja - czlowiek nie nadaza z identyfikacja.
Trzeba jakiejs zarazy jak ebola, AIDS, hepatitis C, pozniej okreslane jako SARS, w tym covid, zeby zaczeto szukac okreslonych struktur.
A ile jeszcze grypek i chrypek czeka na swoja kolejke?

2 polubienia

Teraz to Chińczycy po tym wszystkim jak chcą na Zachód się udać to powinni mieć co najmniej miesięczną kwarantannę obowiązkową …

Na Śląsku kiepsko. Od wielu tygodni na 2 miejscu zaraz po mazowszu. Dziś 4000 nowych zakażen mamy.
Jak to możliwe skoro wszyscy noszą maseczki?!

1 polubienie

Serio wszyscy u was noszą maseczki ? Ja non stop widzę ludzi bez maseczek w sklepach … Mam ochotę wyjebać z całej siły, ale tylko patrzę na nich jak na prymitywów … Szkoda gadać co ludzie mają we łbie …

I pamiętaj zajrzeć i chociaż zaznajomić się z tym pytaniem o “sny prorocze” … Interpretować to można w teorii, a zapewniam Ciebie, że nie zmyślam …

Ja tam słyszałem, że straszono głównie warmijsko-mazurskim oraz Pomorskim… Mazowszem dopiero w trzeciej kolejności, a zwłaszcza Warszawą …

1 polubienie

Mam domy w dwóch najgorszych województwach Pomorze i Mazury zamknięte. I tak już stuknął mi rok na zdalnej robocie.

2 polubienia

Ale początkowo nie było źle dla Ciebie chyba ? Dopiero teraz jest strach :confused:

1 polubienie

W przestrzeni zamkniętej wszyscy noszą maski. Inaczej są wypraszani.

Myślę że zarażamy się w domach, szkołach, biurach i zakładach pracy gdzie trudno wytrzymać w masce 8h.

2 polubienia

Ja się nie boję. Siedzimy całą rodziną w domu. Zmieniamy tylko czasami lokalizację. Zakupy na dowóz

1 polubienie

Może … U nas ludzie pokroju dresów i foliarzy mają na maseczki wyjebane