Jak tam wygląda obecnie trzecia fala w waszych regionach?

Do tego dochodzi fakt, że maseczki nie chronią nas przecież w 100% … Ponoć po 15 minutach są już w jakiś sposób zużyte … Ale nie wszystkie tylko te gorsze …

1 polubienie

Sytuacja jest coraz lepsza.24 miliony zaszczepionych [w tym ja :slightly_smiling_face:]. Dzienne zachorowania “stanely” na 5000…Plan wychodzenia,powrotu do normalnosci zostal rozpisany do 21 czerwca…
I to wszystko staje sie powoli realne…Co z tego gdy w innych krajach tak nie jest?Wyjazd do Polski,nie mowiac o powrocie,dalej wykluczony…

3 polubienia

Te chirurgiczne do 6h można nosić. Ja noszę jedną kilka dni bo zakładam tylko w sklepie a potem spuszczam :relaxed:
Jest pół dnia pod brodą. Oszczędność.

1 polubienie

Ponoć UK szczepi się na 3 miejscu najszybciej na świecie … Tak naprawdę to na 5 miejscu bo wcześniej są: Izrael, ZEA, Katar i Bahrajn bodajże, a na 5 miejscu chyba jest UK czy jakoś tak …

1 polubienie

Byc moze :innocent:
Akurat podane przez Ciebie kraje,sa na szarym końcu moich zainteresowań,jesli tak to moge nazwać :wink:
W Europie trwa idiotyczna debata nad Astra Zeneca,podczas gdy na Wyspie,po prostu sie szczepi.

1 polubienie

U mnie Pinokio już pół roku temu ogłosił wygraną.

2 polubienia

Ludzie mają za dużo w doopach … Ponoć 20 przypadków problemów z krzepliwością krwi na ileś milionów ludzi z czego bez szczepienia wychodzi praktycznie tyle samo …

Ale ja tam się nie wypowiadam bo się nie znam … Ponoć nauczyciele bardzo źle ją przechodzą w sensie, że biorą po parę dni zwolnienia …

2 polubienia

Tu akurat jestem na bieżąco.Nie pare,choc oczywiscie nic nie stoi na przeszkodzie,ale dwa.I to wręcz rutynowo przy bardzo zbliżonych objawach.
Budujące bylo jednak to ze w tych miejscach o ktorych wiem,prawie 100% poddalo sie szczepieniu.

1 polubienie

Bo maseczki to tylko jedna z metod. Same z siebie zarazy nie wykoncza.

1 polubienie

Jak maja objawy poszczepienne to co? Maja pasc na twarz, ale pracowac?

1 polubienie

Ja tego nie powiedziałem :wink: Stwierdziłem jedynie, że tak jest i że ta szczepionka daje wyjątkowe objawy … Przynajmniej te dostepne w UE być może nie licząc Johnsons & Johnsons …

1 polubienie

Kazda szczepionka daje objawy uboczne.
Co do tych covidowych to pomieszanie z poplataniem w kwestii informacji - wojne gospodarcza to przypomina a nie probe zwalczenia pandemii.

2 polubienia

Austria pierwsza ponoć wstrzymała Astra Zenece, ale nie wiem czy to prawda (?)

Ja tez nie wiem…

1 polubienie

A wiesz co birbant porabia bo nie chce mu głowy zawracać, a ociąga się z opisaniem ponownym tych swoich doświadczeń w tym starym budynku w Holandii … :confused: ? A mnie to mega ciekawi :confused:

Nie wiem co porabia :joy::joy::joy:
Moze skubie z pior te wrone, ktora Misio przywlokl jako lup wojenny i szykuje pieczyste?

1 polubienie

Tę wronę, jak miał zjeść, to już nawet strawił. Chyba że wronina musi najpierw skruszeć na mrozie. image

2 polubienia

Jak człowiek siedzi w domu jak w lagrze to skąd ma wiedzieć jak ta fala się przewala?
Skazani jesteśmy na doniesienia medialne które są niekompletne i niewiarygodne. Jesteśmy w sprawie tej epidemii tak samo przez rząd manipulowani jak i w innych obajtkch.
Musiałem być przez kilka kolejnych dni w szpitalu. Tam zauważyłem: brak kolejek do szczepień ale ludzie luźno podchodzą, więc może wszystko odbywa się planowo i mniejszy tłok przy wejściu do wymazów. Ale takich punktów w mieście jest więcej a przykładowo w mojej przychodni laboratorium czeka na szczepionki. Czyli możliwości przerobowe są.

3 polubienia

Chińczycy jak chcą na Zachód, to powinni mieć test analny.

1 polubienie

Teraz na Śląsku i Mazowszu mamy najcięższą sytuację :confused: