Jaka jest Wasza definicja osoby interesującej, fascynującej, ciekawej?

Takiej innej, która po prostu nie jest nudna i przeciętna.

Serce, mądrość, mile widziane zainteresowania, dystans do świata i do siebie. Luz, poczucie humoru. Solidność i uczciwość z lojalnością.

3 polubienia

I to cenię u osób, które też to cenią. Szkoda, że moje pokolenie tego tak nie ceni…

1 polubienie

Tych definicji jest ponad 7 800 000 000.

I wartościowość tych wartości rośnie.

1 polubienie

wow nie myslalam, ze to tak szybko sie zmienia

Taka osoba to @Devil :sunglasses:

Ciekawe czy Ty cenisz takie wartości u osoby. 90% mężczyzn , których znam chce po prostu ,ładną’'. :smirk:

4 miliardy na wojskowość to chyba troche niedoszacowane jest

Wygląd jest ważny ale nie najważniejszy. Ja sobię cenię skromność, poczucie humoru i naturalność.

Czyli zasadniczo statystyki są optymistyczne.
Najdalej za 40 lat uj strszeli ten zamtuz

Trochę niedobrze, że będę już wtedy stary nie będę miał okazji się wykazać w nowych warunkach

Ale i tak you made my day bro :heart_eyes:
Jakoś tak mi lżej na sercu, że nie uczestniczyłem w pełni swoich możliwości w tym epilogu

A jak wy się czujecie z tą perspektywą, że wasze potomstwo w każdym pokoleniu w większości zginie?
Najwięcej z głodu a reszta z powodu bycia zjedzonym?

Myślicie, że jakby im kupić po quadzie to zwiększycie ich szansę na założenie nowej cywilizacji opartej o uprawę modyfikowanego genetycznie rzepaku?

No tak myślałem właśnie, że sie nie bardzo dogadamy.

@Ziraeel jesteś moim bohaterem.
Życzyłbym ci 100 lat ale byłaby to z mojej strony hipokryzja :rofl:

1 polubienie

Zależy czego sto lat. :joy:

1 polubienie

Czyli, że można se nakupić zapasów prażonej kukurydzy i spokojnie oglądać jak pomyśłnie rozwija się koniec ludzkości

Jak ktos liczy na to, że coś na biegu wymyslę aby tego uniknąć to spieszę poinformować, że się przeliczy

Aż se chyba samochód kupie żeby to przyspieszyć