Jaka kara dla tego zwyrodnialca?

Zabiłabym bez mrugnięcia oka , nie osobiście , ale daje na to przyzwolenie.

1 polubienie

Ja bym go gołemy łapamy rozszarpał.

2 polubienia

birbant,Hunyadych na Wegrzech jak Kaczmarkow w Wielkopolsce.Ale to chyba TEN ktory obronil Belgrad,o czym udalo mi sie kiedys wtracic na starym forum.Dla mnie gosc byl wielki jak…Karol Młot,nie przymierzając!
Kiedys w Europie islam byl BITY bo sam zacząl.
O tym co jest dzisiaj,nie bede zbaczal z tematu…

1 polubienie

Tak, ten.

Masz moje przyzwolenie , jak pomyślę o tym maleństwie…
Mam gdzieś co o mnie sądzicie , dla takich tylko śmierć.

2 polubienia

Śmierć, to za mało. Urządzić go tak, by każdego dnia sam chciał się zabić i nie dopuścić do tego.

5 polubień

No i prosze…Co w czlowieku siedziec potrafi…

1 polubienie

Przede wszystkiem emocje.

Każda kobieta wie , jak bolesna jest
defloracja , wystarczy sobie wyobrazić co czuło to maleństwo i jak musiało być porozrywane …(((

2 polubienia

Mala Madzia i podobne lincze?
Ok.Ja to rozumiem ale pamietajac tamtą historie,mam wrazenie ze za kazdym razem w roli"egzekutorow",na pierwszy plan wyrywaja sie ludzie [ludzie?] ktorzy od sprawcy,roznia sie minimalnie…

1 polubienie

Wprost nie do uwierzenia. Mysle, ze w wiezieniu sie nim odpowiednio “zajma”!

1 polubienie

Czasem sie zastanawiam,czy nie powinien zaistniec taki paragraf w KK.,Pozbawienie praw czlowieka’’

2 polubienia

Brawo @collins02 .Mam podobne zdanie.
Ci ktorzy feruja wyroki,juz po przeczytaniu,(bzdzmy szczerzy)malo wiarygodnego artykulu,niewiele roznia sie od potencjalnego sprawcy zbrodni.

2 polubienia

A wiesz, to calkiem dobry pomysl!

1 polubienie

Tylko,czy skazujac ich na jakies cierpienia,nieludzkie warunki,nadal byli bysmy tymi ludzmi?
Czy wiele by nas roznilo od tych zwyrodnialcow.
Wymierzanie tzw.sprawiedliwosci,nie jest takie proste jakby moglo sie wydawac.
Moglo y sie okazac,ze roznimy sie od nich literami prawa,ktore sami ustajowilismy,by wytlumaczyc nasze zwyrodnienie.

1 polubienie

Zauważ jednak, że prawo, które sami ustanowiliśmy dotyczy również nas. Też możemy znaleźć się po tej drugiej stronie. Przestępca też był niejako “ustanowicielem” prawa i godził się na nie (skoro nie protestował). Jeżeli wszystko odbywa się zgodnie z prawem trudno mówić o jakimkolwiek zwyrodnieniu.

1 polubienie

Po pierwsze kto w tych czasach przekazuję dziecko do opieki jakiemuś facetowi nie z rodziny? Tyle się o tym słyszy i co? Ciemna pieprzona masa. Zasada ograniczonego zaufania do cholery.
Faceta skieruja na leczenie z racji choroby, która w tych czasach jest modniejsza niż alkoholizm. Dostanie dozór kuratora i zakaz opuszczania miejsca zamieszkania.
Tyle kary dla skur…twa w tym religijnym kraju.

Tak masz racje.
Tylko,kto nam powie,gdzie jest granica,miedzy kara a zwyrodnieniem.
Gdzie kara,a gdzie znecanie sie.
To dzieli bardzo cienka linia,ktora latwo przekroczyc,zwlaszcza,gdy emocje dzialaja.

1 polubienie

Nie ma mowy o znęcaniu się jeżeli stosujemy prawo, które rozgranicza różnice miedzy przestępstwami mniejszego i większego kalibru.

1 polubienie

Pozbawienie praw obywatelskich to istnialo… Teraz zdaje sie tylko mozna ubezwlasnowolnic, ale to nie takie proste.
Niestety w takich przypadkach prawo jest bezradne, a przynajmniej nie zaspokaja oczekiwan spolecznych. Cos sie bedzie musialo zmienic - moze takich przypadkow nie jest wiecej niz bylo, ale rosnie swiadomosc ludzi i coraz wiecej tego jest ujawniane.