Jaka u Was cena jabłek?

Ja przeżyłam szok podczas wizyty w warzywniaku… Jabłka kosztują 7,50 zł…

1 polubienie

Nie mam pojęcia.
Ostatnio maliny,porzeczki,borówki to moje ulubione letnie owoce.

1 polubienie

Nie wiem. Powiem ci jak zechcę zrobić swój alko

Nie

nie jem jablek, bo wszystkie smakuja jak scierka.
Ale ostatnio widzialam po niecale 3 euro, jedne z najdrozszych owoców.

1 polubienie

@okonek Pani z warzywnego się śmiała że taniej teraz jeść banany. Ale może ten szefu z warzywnego to ździerca jest bo nawet jak Rosja wprowadziła embargo na polskie jabłka to miał cenę na poziomie 3,5 zł chociaż była jabłkowa klęska urodzaju…

2 polubienia

Lidl…


To jest chore…

2 polubienia

@Vilemo :astonished:

No…u mnie w osiedlowym sklepie są po 8.60

2 polubienia

Efekt 500+
Ale to akurat [domyslam sie ze za kg.-Angole sprzedaja najczesciej na sztuki] wciaz znacznie mniej niz papierosy…

1 polubienie

To z grubsza tyle co w Kanadzie. :wink:

2 polubienia

Kosztują 5.99 zł w biedrze i w lidlu, ja za tę cenę nie kupię, wole inne owoce. A śliwki? o tej porze kosztowały nawet 1-2 złote i robiłam dżemy, za 6zł nie kupię, nie opłaca się! Banda debili niech im gniją…

2 polubienia

Właśnie przerzuciłam się m.in. na banany… . bo lubię… i cena atrakcyjna w porównaniu do reszty.

3 polubienia

Spokojnie, to dopiero początki. Oprócz artykułów w sklepach są jeszcze media do płacenia, paliwo itd…
A dług publiczny budżetu największy w historii Polski.

4 polubienia

Dlatego chodzę ostatnio do Lidla, bo tam jest sporo obniżek cenowych… (na nabiał na przykład), przeceniają dobre terminowo produkty o 50 %!. Nie to co w Tesco…czy innych dyskontach spożywczych. Czekolada deserowa z Lidla jest pyszna - najlepsza smakowo w okolicy - chodzi o te za 1,69 czy coś… Zaciskam pasa.

3 polubienia

Rozumiem. Ja po grubsze zakupy jadę do Niemiec, do Kauflandu. 12 km.

1 polubienie

Aż z ciekawości zajrzę jutro do warzywniaka. Mąż zawsze kupuje, ale podejrzewam że nawet nie wpadł na pomysł zobaczyć ile kosztują

2 polubienia

@Julia Kupowałam tylko 2 rzeczy dlatego się zorientowałam. Tak to bym nie zwróciła uwagi…

2 polubienia

Ja w marketach totalnie nie patrze na ceny bo wiem, że i tak wydajemy tygodniowo 500-600zl. Nie chcę się wkurzać :joy:

2 polubienia

Mam zapasy papierówek od babci, darmowe, na tyle duże, że już mam serdecznie dość jabłek :sweat_smile:

3 polubienia

Już kilka tygodni temu pisałam, że u mnie jabłka kosztują 8 zł/kg
Pozostałe owoce średnio 4/5 zł za kg.
W sobotę jest święto, więc jutro się zaopatrzę w kolejne. U mnie muszą być owoce zawsze, uwielbiam sałatki owocowe.

2 polubienia