Jakie macie maseczki?

Że ciało weszło w ciało? :thinking: :innocent:

2 polubienia

Palec do nosa?
Nie da się, maseczka przeszkadza… żeby było w temacie.

1 polubienie

I sprawa wyjaśniona. I zaraz mi ktoś tu palec mi złamie. Jak walnie mnie w nos… :crazy_face:

1 polubienie

Ciesz się, ze masz go w nosie a nie … gdzie indziej, jakby tak kopniaka zasadziłłłł
oczy z podłogi byś zbierał :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Nie mów, że się mnie boisz? :stuck_out_tongue: :smiley: Chociaż ktoś :wink: Gadajcie, tylko znudziło mi się dawać Wam lajki :smiley:

3 polubienia

@Ajko postaram się zrehabilitować.
Szlajałam się dzisiaj 3 godziny po mieście, zwracałam uwagę na maseczki u innych.
I taka ciekawostka. Sądziłam,że ta moja czarna mało kobieca, a tu niespodzianka.
Najpopularniejszy wzór i kolor u młodych to

No to masz ode mnie tego lajeczka. :yum:

1 polubienie

Mam taką szarą. A czarną taką z zakładkami, tradycyjną.

2 polubienia

W każdym sklepie, którym dzisiaj robiłam zakupy, leży sterta maseczek, do wyboru, do koloru, kosztują grosze.
Gdybym widziała, że są “uczciwie” noszone przez wszystkich, to jeszcze bym inwestowała, pomijam fakt, że w żadnym sklepie nikt ode mnie nie oczekiwał rękawic. A miałam w torebce.

3 polubienia

Pacyfistą nie jestem ani aniołkiem, za taki drobiazg nie biję skoro komuś radość sprawia. Trzeba konkretnie zasłużyć by mi mięśnie rozgrzać

Ja rękawice noszę, w bankach i urzędach, instytucjach są przy wejściu płyny dezynfekcyjne, a nawet widziałam na parkingu w specjalnym dystrybutorze.

2 polubienia

Ba żeby tylko palec

2 polubienia

Płyny owszem są wszędzie. To znaczy w sklepach jakich byłam, sprawy bankowe i urzędowe nadal jak e-Polak :)))

1 polubienie

Że maseczka dziubka nie masuje !, Takie suche powietrze że

1 polubienie

Hm ładne oczy, reszta może być :crazy_face:

1 polubienie

@kaziu piszesz na raty, i jakimś szyfrem :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Cały szyfr to wzór i kolor, po kolei twarz kobiety, potem niżej widzę maskę i tyle. Kurcze - jedno i drugie miło rajcuje. Trudny wybór

1 polubienie

Maski są dobre dla kobiet z dużymi i pięknymi oczami, łatwiej dostrzec ich piękno, są wyeksponowane.

2 polubienia

Wolę naturalne a z braku laku to już niech są te podrabiane oczy, a reszta byle oryginał prawdziwy

1 polubienie

Kto mówi o podrabianych? Nie każda ma doczepy, są jeszcze naturalne kobiety, jak ja, dlatego maska jest dla mnie zbawieniem hahaha

1 polubienie