Jakie to miasto?

Wyglada na Neptuna.
Niestety tym razem bez google moge tylko powiedziec, ze jest to ktores z miast perelek w północnych Włoszech. Google do roboty zaprzegne rano. Idę spać.

Z ta polnoca to tak nie do konca…Bolonia.

Wiem, polnoc to Alpy.
Ale ja mialam na mysli tę część gdzie gór jeszcze nie ma i jest cywilizacja typu miejskiego :wink:

No tak…Mozna to tak nazwac…Choc z drugiej strony,miasta na wschodzie Sycylii az tak znaczaco sie nie roznia.Zabudowa ostatnich 60-70 lat czy takie miejsca jak np. rybny targ,wszedzie takie same…

Targi rybne to chyba jakis spadek po latach dawnych - od Portugalii po Chorwację podobne. :wink:

Tu masz moją fotkę tego wiatraka …

Gdzieś mam lepszą, ale gdzie? :shushing_face:

To moje ujęcie … Tłumy były

New

Mam magnes z tym kościołem, kupiony obok …

Tak myślałem, że też tam byłeś :slight_smile:

Wiele razy. Niedaleko wiatraka jest parking. Grajek grał jak byłeś?

Zgadza się. Parkowałem tam :slight_smile: Jednodniowy wypad spod Poznania

Gdzies pewnie w okolicach Berlina.
A tu zagadka innego rodzaju “kogo i czego brakuje na obrazku?”

To nie ten sam młyn, bo chmury się inaczej układają. :wink:

Don Kichota rzecz jasna :grin:

To 1/4 odpowiedzi…

Wyprzedziłeś mnie. To samo chciałam napisać :smile:

To też byś miała 1/4 odpowiedzi … :grin:

35 km od Berlina

Lepsze 1/4 niż wcale :wink:

Podpowiedź?
image

Jedna z tych postaci nie ma ustalonego imienia
Jest pewna teoria, ale nie wszyscy sie zgadzaja.