Jakie to miasto?

Nie jest to Warszawa

Bonn

To nie jest Bonn

…albo ugrofińskiego :thinking:

Nie wiem, dlaczego to ma być łatwe.Tu nie ma nic charakterystycznego.Chyba ze zieleń,jak na Tarchominie :joy:
Praga.

Ooo?
Browary rzemieslnicze

Cerveza Piñonera, Puerto Real

Cervezas rubia y tostada Volaera, Puerto de Santa María

Cerveza Matajare / Destraperlo , Jerez

Cerveza Artemisa

Prowadza wysyłkę w Europie, nie tylko piwa, ale innych lokalnych produktow

Nie musiałem zgadywać, bo tu bywałem służbowo. Ale nie będę psuł zabawy. :stuck_out_tongue:

Tak sobie napisałem, na wypadek, gdyby ktos odgadł od razu i żeby mi nie było gupio. A czemu jednak moze być łatwe? Bo to praktycznie centrum tej stolicy …

Paszczówkie Ci zapodam zaraz.

To Ty tak daleko jeździłeś??? :face_with_peeking_eye:

Kiszyniow…
Nie wiem.Trudno po drzewach rozpoznać miasto…Mimo paru innych impulsów,widze w tym jednak wschód…

To nie jest Kiszyniów …

Mi też się kojarzy z jakimś wschodo południem Europy…albo wschodo wschodem? :thinking:

Ryga.

Jestem starą duszą i moja intuicja mi mówi, że to jest gdzieś yyy…w Rumunii?

To ma być stolica.

To nie jest Ryga

Tutaj zapodaję nieco szersze ujęcie

Czy daleko? Polemizował bym. Ale tam gdzie stałem, akurat był ten widok. Nie byłem pewien na 100%, zaryzykowałem.

Skopje…

A przez widoczny teraz most przejeżdżałem swoim osobowym autem, kiedym tam na prywatną wycieczkę się udał.

Jednak nie, przejeżdżałem przez inny, w miasteczku pobliskiem.