Jakie to miasto?

Luksemburg?

Nie Skopje

Tak to jest Luksemburg, brawo! :clinking_glasses:

:roll_eyes: niedowiary…

Wlasciwie to zdjecie z mostem tylko potwierdzilo.
Gdzies mi się tluklo, że kiedyś przejazdem będąc takie surowe czarne dachy widzialam.

Dans cette ville, les gens communiquent en français. :luxembourg:

Identyczny,tyle ze bardzo stary, jest taki most w Rzymie.

Ja ten most widziałem tak :frowning:

Czemu nie do wiary?

Je l’ai sais. La bas j’ ai essaye aussi parler en francais …

No bo to nie wschodni wschód…

Bywałem w Skopje,
a jeśli kłamię,
niech ktoś mnie skopie… :stuck_out_tongue_winking_eye:

Dziś niedziela, więc zabieram Was do kościoła :wink:
Gdybym pokazał zewnątrz, odgadlibyście od razu. A wewnątrz wygląda on tak. Gdzie to, co to?

Notre Dame

Poczuję się przez chwilę jak @benasek i powiem nie :smiley:

Wiem, miasto to ma 4 samogłoski! (Po polsku)

Barcelona

Dokładnie

To nie Sagrada Familia :wink:

Katedra w Mediolanie.Nie pamietam wezwania…