Jakie to miasto?

Vaduz bylo wczoraj …

Takie mrowkowce?
Andora miasto to takie bardziej kameralne.

Niech się Pan, Panie ZiraaeL, ładnie się ubierze, a pewnie już jest ładnie ubrany. Zajrzy sobie tutaj (Inni też mogą)
Za chwilę panienki poczęstują czymś dobrym.

Proszę gratulować Panu ZiraaeLowi

Serdecznie gratuluję!

Bo zgadł!

Tak, to Andorra

Andora jest w dolinie.Ale faktycznie,domy mogą być na zboczach…Tyle że mniej

W ktorym to miejscu? Gdzies przy francuskiej granicy?

Dałem linka do Guglistrit. Se można luknąć.

To tam tak brzydko jest?

Bylam w Andorze cos z tuzin razy, zupelnie tego nie kojarzę.

Nie wybrzydzaj., zjechałem całą Andorrę, ładnie jest. Akurat to było brzydkie, to sobie sfotografowałem, by potem dawać takie zmyłkowe fotki.

Nic się nie stało … Może bywałaś tylko nocą? :shushing_face:

No to ja zapodam jutro takie brzydactwo, że za Chiny nie zgadniecie gdzie

Z gratulacji mogę zrezygnować. Z panienek ewentualnie też. Ale gdzie do cholery jest ten dobry poczęstunek?

:thinking:

Panienki miały, jak się dowiedziały, że możesz z nich zrezygnować, to się obraziły i nie przyniosły.
Wiesz, jakie są kobiety …

Byle nie środkowego…

:thinking: :thinking: :thinking:

Jak ktoś będzie w Andorrze, polecam też tam pojechać

Ładny stamtąd widok

W dzien i chyba wszystkie pory roku z zimą kiedy jechało się labcuchy na oponach i od tyczki do tyczki, bo na drodze ponad metr ubitego sniegu.

No to ujecie to chyba najlepszy możliwie dowód na to, jak dalece można zdjęciami manipulować :innocent: Próbowałem sobie wyobrazic jakieś pobocza, bylem z 2 powodów na bardzo dobrym tropie ale…Tamto zdjęcie robiło niemal wrażenie faweli,jesli tylko rzucić okiem…
Przyznaje ze nie spodziewałem się takiego zagęszczenia…

Świadomy jestem faktu, że ma to być zabawa a nie odgadnięcie po minucie. Dlatego wybieram zdjęcia, by jednak trochę dyskusji było.

I slusznie!
Czasem zadanie może być niewykonalne ale jak dotąd,zawsze znajduje jakieś przesłanki.I to jest w tym, przynajmniej dla mnie,najciekawsze.