Jakie to miasto?

Tak, Krasiczyn! Kolega wygrał piwo (jak się kiedyś spotkamy - mam nadzieję)

Ale to nie sztuka skoro mam pomoce naukowe. :innocent:
Pol roku temu,kupilem w Poznaniu w antykwariacie bardzo fajny albumik z polskimi zamkami.I zupełnie zapomniałem ze zabrałem go ze sobą do Anglii :smiling_face:
Ale owo piwo, jak najbardziej!!!

Ponoć w Poznaniu zbudowali niedawno jakiś zamek

No,to już dobrych pare lat…Jeszcze tam nie dotarłem.Nie do końca rozumiem idee, nie śledziłem tego.Ale z daleka wyglada fajnie.

A jaka pełni funkcję?

Nie wiem,nie byłem tam.Pewnie jakieś muzeum i bardzo prawdopodobne ze odnosi się do czasów Przemysla.
W sumie,dobra mysl,wskoczyc tam w lutym…

Uczciwie napisze że nie wiem, ale na Polskę mi to nie wygląda.

A to Polska właśnie.

image

.podkarpackie.

Wygląda, wygląda!

No nie rób z kolegi balona.Przecież rzecz rozwiązana :upside_down_face:

Dali się strolowac, ale nie mów im nic…

Chodzi Ci o Zamek Królewski? Bo innego jakoś ostatnio nie kojarzę

Po kolejnej podróży postanowiłem wrócić z pytaniem. Żeby nie ułatwić Wam zadania fot. z góry :slight_smile:

Bazylika św. Marka w Wenecji?

https://dzieje.pl/dziedzictwo-kulturowe/bazylika-sw-marka-w-wenecji-otwarta-znow-dla-zwiedzajacych.
Byłem tam 5 lat temu ale próba dostania się,spełzła na niczym.Moje łokcie,dosłownie i w przenośni,to nie jest moja najsilniejsza broń :wink:

Powracam z tematem po weekendowej eskapadzie :slight_smile:

Ktoś coś, gdzie to i dlaczego tam ?

Edynburg?

Bingo

Grob niedzwiedzia Wojtka