Jakie to miasto?

Berlin

Takie widoki to w Hiszpanii albo gdzieniegdzie na Bałkanach.No ale przecież nie wyrwales takiego kameralnego obrazka z Madrytu? :thinking:

Bukuresti :romania:

Logo jadlodajni nie pomaga, architektura? Wujaszek Warszawe podpowiada. :question:

Nie Berlin, Bukareszt, Madryt Warszawa

Uciekł mi net na jakiś czas i zamilkłem. Myślałem, że zdjęcie się nie władowało, bo bym p. komórkę napisał.

Zanim właduję zdjęcie, sprawdzam, co wuja Gugiel bredzi. Więc Gugla nie pytajcie :crazy_face:

Trochę mi przypomina pewien plac w Bratysławie

To nie Bratysława …

Ale blisko bo napisali Aptika :stuck_out_tongue:
Edit: znaczy się optika …

Lublana?

Po chorwacku optyka to optika, jesteś więc w Zagrzebiu :smiley:

Nie Lubliana

Nie Zagrzeb

Sofia.
Choc lampy uliczne jako żywo,z Wysp Kanaryjskich :innocent:
Zaryzykowalbym tez Tel Aviv ale brak napisów po ichniemu…

Tylko ni pisz, ze Wieden…

Nie Sofia, Nie Tel Aviv

Nie napiszę, to nie Wiedeń

homonim.
A kiedy jedziesz do miasta Xxxxxxx,
auta w piachu swego nie xxxxxxx…

:crazy_face:

Sofia, Ateny i Belgrad raczej odpadaja.

No to inaczej…Sądząc po balkonowej air condition,Ateny.

Sofia, Ateny i Belgrad odpadają …