Jakie uprawnienia/kursy/kwalifikacje/inne ;-) są potrzebne żeby startować na poniższe stanowisko?

Znajomości

3 polubienia

To ludziom już nie wystarcza “inteligenta” pralka? Wymyślili “inteligentną” automatyzację? Czyli, idąc tym tropem mamy też niemądrą/ głupią/durną automatyzację?

3 polubienia

@gra To jest jakaś fachowa nowomowa :wink:

3 polubienia

@gra I zdaje się chodzi o sztuczną inteligencję także…

2 polubienia

Odrzuca mnie samo słowo “rozwiązania” będące kalką z angielskiego.

4 polubienia

To co robić z Twemi zagadkami? :shushing_face: :stuck_out_tongue:

3 polubienia

a co ze sznurowadlami przy butach? :wink:

3 polubienia

Zagadki rozwikływać. :wink:

6 polubień

Sznurowadła rozplątywać.

4 polubienia

Nie rozumiem co to znaczy

2 polubienia

nie Ty jeden… :joy_cat: :joy_cat: :joy_cat:

2 polubienia

Osoba która projektuje “inteligentne technologie” mające pomagać człowiekowi zastępować go np.samochód parkujący automatycznie,regulujący prędkość gdy jest za duża roboty itp @okonek
Przynajmniej ja tak rozumuję

4 polubienia

RPA / Robotnic Process Automation / to uprawnienia z informatycznego helpdesk, i głównie serwis, niekoniecznie komputery, ale też i sieci informatyczne czy zabezpieczenia, albo wspomaganie np w biurach projektowych czy na produkcji - np obrabiarki sterowane programem z komputera itd. W sumie to informatyk dobrej klasy, z znajomością języków, czy samodzielnego programowania, obeznany w szerokich tematach, których nie ma dużo, i trzeba go wynajmować za dużą kasę. NLP podobnie jak RPA - bardziej kadra menedżerska w biznesie. Są kursy kilku godzinne lub kilku dniowe, w grupach zamkniętych do 6 osób / koszt 1 dnia to około 2000 zł. Kiedyś tak miej więcej przeczytałem w ogłoszeniu do pracy

1 polubienie

nie wiem.
na razie sztuczna inteligencja nie chce za mnie okien umyc ani smieci wyrzucic :wink:

1 polubienie

Aha no tak. Troche sie zaplątałem xd

Niestety robotów sprzątaczek/kucharek/służących jeszcze nie budują i raczej nie dożyjemy tego kiedy to nastąpi

1 polubienie

nowomowa - tak, ale czy fachowa?

1 polubienie

albo praca metodą projektu :)))

2 polubienia

w Japonii juz sa…

1 polubienie