Jakie wyspy na których byliście uważacie za "prawdziwy raj na ziemi" i dlaczego?

Ja to odczytałam jako rebus. Niech się teraz @anon52897632 głowi, co to za wyspa :upside_down_face:

1 polubienie

A myslisz, ze w tym smartfonie cos sie mozna dopatrzyc?
Podpisali ibiza

1 polubienie

Dobrze podpisali. To nowa Ibiza.

1 polubienie

Swoją drogą są prawie identyczne. A leon mi się bardziej podobał w 1 odsłonie. Teraz stracił swój charakter.

Leon jak sie pojawil na rynku to byl świetny samochod

2 polubienia

Miałem większego brata leona w 2 odsłonie. Alteaxl. Nówka z salonu… Też super autko. To był 2007 rok. Później nie wiadomo czemu seat porzucił ten model. Wtedy był tańszy od najbiedniejszej octawii a miał w standardzie dość bogato jak na Polskie warunki na wtedy.

1 polubienie

coś takiego

Byłem tylko na wyspie Wolin.

3 polubienia

Wolin? :slightly_smiling_face:

Wolin

4 polubienia

Martynika ładnie wygląda na zdjęciach i nawet da się tam dolecieć.

1 polubienie

Palcem po mapie to Wyspy Zielonego Przylądka są jak raj…Zresztą…Kto wie :innocent:

2 polubienia

Może te wszystkie pieniądze co za rządów PiS znikają idą na inwestycje tej rajskiej wyspy :thinking: ?

2 polubienia

O to może jest fakt.

1 polubienie

Cabo Verde wyglada zachęcająco, ale zdaje sie jest rajem glownie dla tubylcow dojacych turystow i pchel piaskowych wypijajacych resztke krwi, ktora im zostala.

1 polubienie

Zielona wyspe to zdaje sie Tusk obiecywal?

1 polubienie

I jak Ci się tam podobało ?

I udało mu się kryzysu uniknąc. A Pis obiecał nam obecnie nowy ład. Wracam na emeryturę jak jeszcze mogę.

2 polubienia

Mało to pamiętam. To było w 3 klasie szkoły podstawowej na zielonej szkole.

4 polubienia

Jeśli chodzi o wyspy byłam na chorwackim Pagu. Nie jest to wyspa typowo rajska ale bardzo mi się tam podobało. Piękne miejsce!

2 polubienia

Chorwackie wyspy maja swoj urok ale bylyby blizsze raju gdyby nie ludzka szarancza.Tam sie latem nie da wytrzymac!
Bylem na wyspie Murter.Tak dokladnie oblepiona turystami [i to najgorszymi bo ruskimi] ze miejsce na plazy to juz tylko na kamieniach…Nigdy wiecej…
Natomiast bylo wspaniale o swicie gdy bylo pusto i mozna bylo pobyc troche z miejscowymi,pogawedzic,popic Rakije…

2 polubienia