Jakie znacie nietypowe ...maty?

Ale z odgrzewaniem fasolki sie nie spotkalem :innocent:

Zdążyłem kilka dziesiąt razy kupić fasolkę na gotowo zmrożoną, potem mnie wyautowali w zimne podziemie piwnicy, konkurencja automatów zjadała swój ogon.były jeszcze kluski, placki ziemniaczane, teraz to musiał bym dygać 8 km po nie, a to zmarnowana energia, teraz robię swoje. Taki automat to dobra rzecz, mniejsza wersja stoliczku zaraz cię nakryję, powinien wtedy stać bliżej mnie, ale odrobinę odżyłem. Tylko lekarz nie wiedział, a tak to nieraz pielęgniarki przemycały i chop do lodówki

Odgrzewały pielęgniarki, nieraz salowe w swoim socjalnym. Gdzie mnie tam do nich

Matador … :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Tu z papierosamo sie walczy. Monopol panstwowy w wubranych sklepach, a automatow juz prawie nie ma, od czasu jak zakazalli palenia w knajpach.

1 polubienie

Mata door to po prostu wycieraczka

4 polubienia

Mata door - powiedział gazda, gdy dostarczył drzwi Johnowi. :wink:

6 polubień

Mataczyta tutaj z temy matamy…

2 polubienia

Palnąłeś jak z armata dardanelska pod Konstantynopolem. :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

"Mata armaty" - powiedział Turkom niejaki Orbano węgierski ówczesny fachowiec od robienia armat, turasom. Narobił ich, akurat na oblężenie Konstantynopola i od tego czasu Turki miały najlepszą artylerią przez ok 2 wieki.

Ty mnie historycznie nie prowokuj, bo tu przynudzać zacznę… :stuck_out_tongue:

4 polubienia

A przynudzaj Waść, toć w tych tematach tyś nie amator. :wink:

2 polubienia

Ja znam jeszcze poematy.

4 polubienia

A właśnie, że amator. :grinning: Miałem możliwość zostać zawodowcem, ale, życie, panie, życie… i moja, tego. hmm…, niemądrość… :sunglasses:

1 polubienie

No i przebiłaś wszystkich.

1 polubienie

Jak ładnie nazwać głupotę? Niemadrość. :grin:
Genialne w swojej prostocie :heart:

4 polubienia

Wreszcie coś genialnego wyszło mnie…, w mojej…, hmm…, prostocie… :stuck_out_tongue_winking_eye: :crazy_face:

W prostacie :grin:

2 polubienia

Ciebie to się kojarzy… :stuck_out_tongue:

Syndrom mam…nie pytaj czego :joy::joy:

2 polubienia

Dawaj!W życiu o tym nie slyszałem!!!