jest organizowany jakiś zjazd użytkowników słyszałam ?:)

Oficjaonie arsenal uklrw4ny to ok 25 000 glowic jadrowych 9 mocy od 200Kt,do kilku Gt
Taka eksplozja,gdyby byla ukierunkowana do wnetrza ziemi,rozsadzi ja,a przynajmniej wybije z orbity,poplyniemyw mrok kosmosu,bez ochronnej warstwy atmosfery.
Temperatura bliska bezwzglednego zera(-273°C) dokona dziela zniszczenia

Nie ma takiej siły @Leone_Marco

Energia potrzebna do dekonstrukcji obiektu musi być większa od energii, która była potrzebna, by ten obiekt stworzyć.

By ugasić pożar, należy użyć siły większej niż ten pożar wywołuje. By otworzyć piwo, należy użyć siły większej niż zastosowano by te butelkę zakapslować. By ‘zajrzec’ wgłąb atomu, należy użyć energii większej od energii wiązań tego atomu.

Nie ma i nie może być na Ziemi takich składników, które umożliwiłyby jej totalną destrukcję. Zmiany tak, ale nie całkowitą likwidację.

3 polubienia

Ok 4 miliardy lat temu nasza planeta zderzyła się z planeta Theą, wielkosci Marsa. Nawet taka siła nie była w stanie wytracic ziemi z orbity

1 polubienie

Tak, bywamy co roku na zjezdzie:)
Waskie grono normalnych, ciekawych i fajnych osob zbiera sie z calego swiata i kilka dni spedzamy ze soba. Swietna inicjatywa rozpoczeta przez Benaska i Vil:)
I jak widac - jak sie chce, to mozna sie zorganizowac, spotkac i spedzic swietny czas razem:)

I Antykwe :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Ano:) i Antykwę naszego:)

1 polubienie

Hmm,kwedtia wytworzenia takiej sily.przy pomocy materialow posiadanych.
Rzeczone piwo,wystarczy wstrzasnac i podgrzac,kapsel poleci,lub butelke rozerwie.
Kiedys na zabawie sylwestrowej,butelke szampana rozerwalomi w reku.b
Byl cieply,na dodatek wstrzasnalem go.
Wspomniane 25 000 glowic,to oficjaone ilosci,w czasie zimnej wojny bylo ich 65 000.
Uwazwsz,ze kraje tak otwarcie odkrywaja swj arsenal
Nawet hym za to paznokcia mie dal sobie obciac.
A jaka istnieje bron,o ktorej swiat mie wie,tym bardziej my sie nie dowiemy.
Ukierunkowana eksplozja moze spowodowacreakcje jadra planetyla to sila niewyobrazalna.

@ZiraaeL , Wy o tym wszystkim na zjazdach rozmawiacie ?

Nie, na zjeździe gadają o lamoglowkach

Też.

To dlaczego mi dwie osoby zaproponowały spotkanie na tym zjeździe ?

1 polubienie

Widocznie sie nadajesz:) Przyjedz:)

Nigdy nie uczestniczyłem w żadnym zjeździe. Nikt mnie nawet nie zaprosił, nie mówiąc już o poinformowaniu.

.cóż.gorszy sort. :neutral_face:

1 polubienie

Mam zbyt dużą rodzinę i zbyt mało kasy żeby jeździć tu i tam.

Wszystko przed Tobą, nic straconego.

2 polubienia

Ty się nadajesz idealnie lepszy sorcie :wink:

1 polubienie

Mnie nikt nie zapraszał albo nie wspominal o zjeździe, no chyba że po nim juz :slight_smile: szkoda skoro to tyle trwa a już tyle lat tu jestem :slight_smile:

1 polubienie

Wszyscy mamy rodziny:)
A z kasa tez roznie bywa, ale raz w roku na 2-3 dni mozna sobie pozwolic na krotki wyjazd.
Dlatego dla chcacego nic trudnego i nikt z nas wymowek nie szuka;)

To jest kłamstwo Ewa. Nie wyszło Ci :slight_smile:
Zanim komukolwiek napiszemy że chętnie go zobaczymy, wszyscy razem to ustalamy. O Tobie nigdy nawet słowo nie padło…zatem…zwyczajnie teraz zmyslasz. Nie wyszło :slight_smile:

2 polubienia

Ja nie szukam wymowek , pisze wyraznie że nie jestem bogata, skoro jest jak jest to ustalam priorytety , u mnie rodzina zawsze na 1 miejscu a nie moje zachcianki

2 polubienia