Jest tu czarna lista?

Niestety,nie ma…

1 polubienie

Ja na razie nikogo nie ignoruję. Daję szanse, póki co, jest tu spokojniej niż na pytamy, więc aż tak bardzo mi to nei przeszkadza. Co będzie potem - zobaczymy

3 polubienia

Jesli na dawnym pytamy nie mialam.CL to tym bardziej tu jest mi bardziej niż zbędne

2 polubienia

Smok nie zjada dziewic,on sie tylko zywi blonami dziewiczymi))
Sprawia,ze juz nie sa dziewicami))

1 polubienie

A po co mi czarna lista?
Kocham wszystkich bez względu na wiek i płeć. Tak mnie uczyli w kościele.

2 polubienia

I kolor skóry, pamiętaj że czarnego też należy kochac

1 polubienie

A wiesz Krokodyl co czarny ma białego?

Pokocham nawet zielonego i niebieskiego. Świat bez tęczy to świat szary, bez nadziei :wink:

2 polubienia

Ale prawy i sprawiedliwy… :wink:

3 polubienia

Nie a co ma xd

Słuchać :slight_smile:

@SMOK.Maciej Potwory I Spółka

2 polubienia

@anon25287923

Potwory i Smoki

2 polubienia

W Polsce trudno o taką miłość jaką sie chce. Tutaj można kochać tylko po ślubie. Osobę o odmiennej płaci. No i trzeba być prawdziwym polakiem. Mieć dziadka powstańca/wyklętego a nie jakiegoś zdrajcę z SB lub nie daj boże wehrmachtu tak jak ten co uciekł do Europy.

2 polubienia

Prawda.
Panowie w sukienkach to mają przechlapane.
Wciaż ktoś im ostatnio pod te sukienki zagląda…

2 polubienia

To dzieci błądzące po świecie i szukające bliskości. Jak ksiądz im nie da to nikt im nie da bo rodzice za hajsem latają.
A kapłan jest od tego by dać. Eliksiru miłości im nie braknie. Wszystko poświęcone. Białe jak hostia.

1 polubienie

Działa, ale jak się wypowiedziałeś w temacie delikwenta to jest za późno, tylko ukryje nowe wpisy.

Jako że to jest miejsce na pytania dotyczące serwisu, więc zapytowywuję.
Byłem w temacie o narzekaniu. Ludzie psioczyli, narzekali na siebie, na forum i na wszystko. Nagle mig, mig, cyk i wyrzuciło mnie z forum. Jak do niego wróciłem to już tematu nie było, znikł, stracił się, zdematerializował.
Pytam: co się stało? Czy tak może admin usuwa niechciane tematy?
Zaznaczam że dyskusja była bardzo sympatyczna a przede wszystkim pełna humoru i nic na serio.:open_mouth:

2 polubienia
2 polubienia

Nic ostatnio nie było usuwane, zamykane, dodawane do niewidocznych :slight_smile:
Jesteśmy grzeczni :slight_smile: