Kara śmierci w Polsce. Tak czy nie?

Robię zakupy w Polsce, więc z moich podatków idą na to pieniądze.
Gdy jeszcze zarabiałem w Polsce, przez kilka lat zapłaciłem w podatkach więcej niż większość zapłaci do końca życia.

3 polubienia

Ale Ty chcesz płacić za morderców, ja nie, więc kupuj, zryj i plać za zwyroli, ja nie chcę,

Jak każdy uniodemokrata

To nie płać :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Muszę, przez takich jak Ty

Idź dalej razem z TVNem siej propagandę

Od razu debilna i bez sensu :thinking: mi przez myśl nie przyszło, że to przed wyborami.

To o czym jeszcze nie rozmawiać? Jako wprawny wyborca podpowiedz.

Wg niego musimy popierać PO i głosować na Schetyne :slight_smile:

Pomyślałam, że strach się teraz wypowiadać, bo wybory. Jeszcze wyjdzie, że tu agituje za kimś.
Unikam tematów politycznych jak mogę, ale tu proszę :thinking:okazuje się, że biorę udział w dyskusji politycznej i debilnej.
Najlepiej się zamknąć :zipper_mouth_face: i nic nie pisać.

3 polubienia

Do polityki mam podobne do ciebie podejście

2 polubienia

Ja również i omijam jak ognia.

1 polubienie

@kropla, to typowy temat zastępczy. Nic się nie może zmienić w tej materii, bo sa uregulowania unijne. W UE nie ma kary śmierci. Koniec. Kropka. Po co bić pianę?
A przed wyborami politycy odgrzebują stare kotlety dla ciemnego ludu - a to właśnie kara śmierci, a to broń dostępna dla wszystkich, a to obiecują reparacje wojenne od Niemiec - wszystkie te tematy nie maja najmniejszych szans na realizacje ale ugrupowaniu które je ogłasza zawsze dodadzą trochę głosów.

5 polubień

Korwinowcom tego nie wytłumaczysz. Mają problemy z ogarnięciem otaczającej ich rzeczywistości.

2 polubienia

Właśnie - tak jak z ta bronią dla wszystkich. Oni twierdzą, że gdy każdy będzie miał broń, to zmniejszy się liczba napadów, bo agresorzy będą sie bali napadać :rofl::rofl::rofl:

3 polubienia

Zwiększy się ilość trupów, bo ogień obustronny będzie.

4 polubienia

To jest bzdura. Bo zanim taki laik wyjmie bron przestepca 5 razy go zastrzeli.

3 polubienia

Dokładnie. Szukałem kiedyś statystyk jaki procent napastników zostało zastrzelonych przez swoje potencjalne ofiary w Teksasie, gdzie prawie każdy ma broń. Było tego jakie parę %. :wink:

2 polubienia

Proszę opuścić to pytanie

Nie interesuje mnie to czy temat zastępczy. Ja tylko napisałam co myślę w tej sprawie.

Temat chwytliwy, bo ludzie swoje wiedzą, a jakieś tam uregulowania UE swoje.

I jak kolejny raz widzę tekst “ciemny lud” to mnie ciut krew zalewa :woozy_face:
Każdy sam o sobie myśli jako o wielce oświeconym.

1 polubienie

Akurat jestem przeciwna karze smierci. Latwo o manipulacje. Ale jestem tez przeciwna utrzymywaniu wiezniow przez panstwo (znaczy podatnikow). Do roboty zagonic, niech sami na siebie pracuja.

2 polubienia