Kto dziś zjadł najwięcej pączków?

oni i tak pijani przychodzą do pracy, dziś jest o tymm artykul

Moze byc też pączki z “papugą” :slightly_smiling_face:

Z kwiatów to ja wolę kalafiory jeść …

Takim różanym pączkiem to się człowiek nie naje ani trochę.

Twoja praktyczność niektórych (mnie!) absolutnie nie szokuje.
Brokuły też mogą być :grin:

Najlepszy to kalfior rzymski
Delikatny w smaku i taki fraktalowy :laughing:

No i przy okazji można o fraktalach przy takim pogawędzić …

Fraktale sa bardzo smaczne!

A tak w ogole - to wiecie ze pierwotnie pączki byly nadziewane nie marmoladą (a tym bardziej kremem pistacjowym czy inna nutellą) tylko sloniną i boczkiem. Na tłusto wlasnie.

Pączki bez nadzienia są beznadziejne, warto o tym pamiętać …

A kiedy coś jest bardziej godne polecenia?

Bardzo smaczne czy smakowite? :thinking:

Wiem i smazylo się na smalcu. :muscle:

Jedno i drugie zwykle niezdrowe…

I do tego tuczące :joy:

To ja we wzwiązku z temy pączkamy mam zadanie matematyczne.

Jeden pączek to 300 kalorii. Ale jak bardzo szybko zjemy danego pączka to spalamy 30 kalorii. Pytanie brzmi; - ile trzeba bardzo szybko zjeść tych pączków by spalić te 300 kalorii?

Rozgryzłaś mnie, tak właśnie jest.
A z moich pączkowych planów wyszły nici. Zamiast deklarowanych planów zjedzenia dwóch pączków zjadłem wczoraj cztery i połowę jeszcze odstąpiła mi pewna brunetka, więc siłą rzeczy zjadłem z apetytem. A dzisiaj na poprawiny zjem jeszcze jednego … :upside_down_face:

Mnie by się na pierwsze oko zdawało, że 10 tych pączków, bo 300 kal/ 30 = 10.

Ale jak znam kolegę, pewnie poukrywal w zadaniu z tuzin haczyków, dlatego jak będzie inaczej to się nie zdziwię :grin:

Równie może być sytuacjum, że nie bardzo żem zrozumiał to zadanko. To takie wytłumaczenie, żeby na całkowitego durnia nie wyjść :crazy_face:

Czyli razem pięć pączków?
Ok Zaraz narysuję aktualne podium i będzie to już ostatnie.

Jednym słowem mamy nowego lidera! Juz mu gratuluję i życzę dalszych sukcesów na polu konsumowania pączków i nie tylko. Niech nam żyje długo i szczęśliwie!