Kto mial badanie dna oka?

Bo ja mam jutro i sie boje, ze to BOLI!!!

1 polubienie

Moja babcia miała badanie dna oka przed operacją na oczy. Z tego co wspomina może nie było to przyjemne uczucie, ale znośne.

2 polubienia

Aj, aj aj, trzymaj za mnie kciuki!!!

1 polubienie

Będę trzymała. Wszystko się uda @elsie :slightly_smiling_face:

2 polubienia

Dziekuje!:slight_smile:

Nic nie boli! Zakroplą Ci oczy (troszeczkę szczypie, ale tylko chwileczkę), jak źrenice się rozszerzą, to pójdziesz na badanie - bezbolesne, ale łzy będą Ci ciekły samoistnie.

4 polubienia

Aaa, to chyba atropine?

1 polubienie

A niby czemu ma boleć? Widelcem w oku nikt ci nie będzie gmerał, @elsie :smiley:

2 polubienia

Myslalam, ze oko sie wyjmuje i oglada od spodu…:slight_smile:

3 polubienia

To nie boli @elsie, nie panikuj :slight_smile:

5 polubień

Uff, bo ja jestem strachajlo!

1 polubienie

Elsie, nie panikuj prosze!!!
Ja mam takie badania co rok, a ostatnio co pol roku
Mysle ze w Polsce robia to podobnie.
Nic nie boli!!!

4 polubienia

Myślę że w Polsce jeszcze jakieś średniowieczne metody :rofl:

Nie wiem co, w tym śmiesznego :eye:

2 polubienia

Jestem z tym badaniem za pan brat, to rutynowe badanie, atropina do oczka, źrenice się powiększają i robią RTG oka, siadasz w ciemno, broda na podpórce i zerkasz wedle poleceń na wszystkie strony świata. Dodatkowo zdradzę , że badanie ciśnienia i zastrzyk w oko też nie boli, w zwykłej przychodni znieczulają kroplami. Raz dostałam zastrzyk bez znieczulenia, na domiar złego lekarz użył grubej igły, miałam po tym powikłania, lekarz się zemścił , musiał mnie przyjąć a jedna nogą był już w domciu.

1 polubienie

O lajdak!!!

1 polubienie

Ważne ! Koniecznie zęby przed tym badaniem umyj . Bliskość z lekarzem jest dość krępująca haha :stuck_out_tongue:

4 polubienia

To prawda, krew mi z oka wypływała , po kilku dniach pojawiły się bąble z jakimś płynem, zbyt szybko lek wprowadził. Na szczęście moja lekarka wróciła i doprowadziła do zdrowia.

Nawet jeśli, to robią to delikatnie, łyżeczką. Nie masz się co bać :laughing:

3 polubienia

Ewa mogłaś to powiedzieć okulistce, u której ostatnio byłam, to był hardcor z jej ust :rofl::rofl::rofl:

1 polubienie