Które miejsce w waszym domu/mieszkaniu jest waszym ulubionym?

Oczywiście oprócz sypialni :laughing:

Na podworku mam taki maly domek(kiedys pralnia/suszarnia) ti mam swoje komputery,instrumenty,aparaty,moj maly swiat.

3 polubienia

Balkon. Są tam w sumie 2 krzesła i tyle, ale chyba właśnie dzięki temu mi się podoba :wink:
Lubię też sypialnię mojej siostry, nie wiem do końca, czemu, ale od zawsze lubię ten pokój.

Odkąd podwyższono mi czynsz, nie mam już ulubionego miejsca.

1 polubienie

Kuchnia w domku nad jeziorem, bo tam zawsze coś dobrego się znajdzie na weekend, kiedy człowiek przyjeżdża :smile:

4 polubienia

Gdzie tam jest piwo? :innocent:

1 polubienie

W lodówce i domku na narzędzia :smile:

2 polubienia

U mnie tez balkon, ale tylko latem. Mam duży taras, ponad 12 m kw, i w dodatku zadaszony, latem jemy tam posiłki. Lubie posiedzieć wieczorem patrząc na okoliczna zieleń i słuchając śpiewu kosów.

6 polubień

Dobrze, że nie kosiarek. :smile:

5 polubień

To gdzie chłodzi mi sie piwo…

2 polubienia

Też mam zadaszony taras, ale tam z kolei przez to zadaszenie jest okropnie duszno i gorąco, ciężko się siedzi, w sumie od czasu zadaszenia tego nikt nie używa. Zdecydowanie wolałam niezadaszony (i od początku mówiłam, że zadaszenie tego to bardzo zły pomysł i wyrzucenie kasy w błoto, ale kto by mnie tam słuchał :roll_eyes:)
Balkon za to jest w normie i nie pozwalam go tykać :wink:

1 polubienie

Wszystko. Mieszkam sam i rządzę sam.

1 polubienie

Wow

W glebokim fotelu[mimo iz nie pale fajki]…A takze przy biurku…Oraz na koncu mieszkania w mojej samotni,gdzie przebywa jakies 50% plyt i filmow.

2 polubienia

Kuchnia. Ale nie dlatego ze gotuje. Zawsze tam prowadze rozmowy…:slight_smile:

Latem taras, zimą kuchnia połączona z jadalnią.

Uwielbiam takie klimaty!

Miedzy kuchnią a jadalnią jest coś w rodzaju lady barowej. Przy niej stoją krzesełka jak w barze. Tam mam laptopa (zwanego przeze mnie raptopem). Tam siedzę w chacie najczęściej …

1 polubienie

kosiarki @birbant, to przywilej małych osiedli i nowych wiosek (podmiejskich osiedli) :smiley:

1 polubienie

Nie mam obecnie takiego miejsca @collins02. Wszystko (prawie) spakowane i czek dogodnego momentu - mam nadzieję że już nie długo :smiley:

1 polubienie