Ledwo dwa tygodnie, a rodzice wykończeni psychicznie i fizycznie..

Moze mu jaka grzechotke zawies nad lozeczkiem,cos,co by dziecko zainteresowalo

Nie zgadzam się @Leone_Marco moim zdaniem dziecko takie należy nosić na rękach, ile się da. Ja to praktykowałem. I sam tak noszony byłem.

4 polubienia

Noszone musi byc,owszem,by kosci sie utwardzaly,ale nie dac sie ,terroryzowac’’

1 polubienie

Też to słyszałem. Teraz dziecko kuzynki non stop beczy jak musi siedzieć albo chodzić i trzeba je trzymać na rękach… Masakra

2 polubienia

Myślisz,że ja przy tych upałach nie marudzę ? też, ale mnie już nikt nie zdoła wziąć na ręce :stuck_out_tongue: , dziecko ma wyższą temperaturę ciała niż osoby dorosłe, dlatego kładź księżniczkę do łóżeczka w samym pampersie.
Na pocieszenie dodam ( pewno to mity naszych babć), że dziecko które w okresie niemowlęcym jest spokojne i " do zjedzenia" , po kilku latach zmienia się w takiego diabła, że człowiek czasem z bezsilności żałuje ,że go wtedy nie zjadł :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Bo jak mowia,Nadgorliwosc,jest gorsza od faszyzmu’’

1 polubienie

Ja gdy marudze,to zona mi piwo przynosi,a nie na rece bierze)))
I leze cicho jak zajac pod miedza)))

2 polubienia

Ja w takich sytuacjach zakładam słuchawki i słucham głośnej muzyki, od czasu do czasu spoglądam na ślubne nieszczęście i z rozbrajającym uśmiechem pytam : mówiłeś coś do mnie ? :grin:

4 polubienia

Jakie to szczescie,ze moja zona,nie jest fanem sluchawek.)))

1 polubienie

Herbatkę ? Z kopru włoskiego ? :slight_smile:

1 polubienie

@Leone_Marco, każdemu należy się odrobina luksusu, dla mnie to także słuchanie muzyki, nie lubię się nią dzielić, jest moja i tylko moja, pomijam fakt,że gusta mam dziwne :wink:
lepiej dla innych,że tylko ja ją słyszę.

1 polubienie

Ja siedze w moim krolestwie,nikt mi jie przeszkadza
Google Photos

5 polubień

Tak na marginesie - cudny piesio ^^

2 polubienia

Chciałem napisać byś mu dała kadzidełko z marychy by się stachnął kilka razy ale to jednak chyba nie dla takich małych dzieci :stuck_out_tongue:

2 polubienia

No to muszę jednak wypróbować:)

1 polubienie

A w życiu :joy:

1 polubienie

Słuszna uwaga @Bocca-Lupo , “samą wodę też”, nam się wydaje,że jak maleństwu podamy wodę, to robimy mu krzywdę, guzik prawda, my ją pijemy na potęgę , niemowlęciu także należy ją podawać, ale przegotowaną.
Lekarz mi kiedyś powiedział, dziecko czasem 15 minut płacze, bo domaga się kilku kropelek
wody, herbatki lub mleka.

4 polubienia

:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 polubienie

Racja. Mogłoby być tak:

Wiem,tez mi sie podoba,)))
Nie odstepuje mnie na krok.