Lubicie ptaki? Znacie ptaki?

F4. Proszę do ptasiego radia

wszystkie ptaki zaczęły bić się. Przyfrunęła ptasia milicja
I tak się skończyła ta leśna audycja.
*)

Jak widać ptaszki są jak ludzie, gadają, plotkują…i się radują. I podobnie jak ludzie są zadziorne. Zapraszam więc na kolejne spotkanie z nimi.

Tradycyjnie, należy odgadnąć i wpisać
F4
do diagramu:
F4%20
Szósty ptaszek znalazł się na przekątnej? No to wszystko w porządku.
Rozwiązania proszę wysyłać wyłącznie na moje PW.

Audycja się skończyła ale z ptaszkami się nie żegnamy, odetchniemy trochę od nich aby poznać, zająć się innymi rozrywkami umysłowymi, już wkrótce.

*) fragment „Ptasiego radia” Juliana Tuwima.

Dla tych których temat ornitologiczny zainteresował – linki do poprzednich zadań:
F1. Same tutaj quizy i quizy, może dla odmiany zagadkę?
F2. Lubicie ptaki? Znacie ptaki?
F3. Lubicie ptaki? Znacie ptaki?.

Każdy w każdej chwili może dołączyć do grona rozwiązujących.
Wkrótce wyniki punktowe tej części rywalizacji.

2 polubienia

Nie, no, mój komputer zwariował :frowning:Pierwszy ptak, to wg niego ryba, jako drugi - twierdzi, że to samolot Harrier.
Atlasu ptaków nie mam i ptaków nie lubię. Proszę docenić chęci :slight_smile:

3 polubienia

Wow znowu ptaki :rofl:

Samych chęci doceniac nie zamierzam.:yum:

Z 1 ptakiem trochę utrudniłeś tą grafiką, ale tylko na kilka minut, strzeliłam- upewniłam się i jest :slight_smile: pozostałe bardzo łatwe, prócz jednego, ten ćwirćwirek vel zorro z czarna plamą na oku jest mi nieznajomy , dlatego z odpowiedzi kicha :sleepy:

1 polubienie

Jednak się pomyliłam z rozpoznaniem, ktoś mnie o tym uświadomił, dlatego tym bardziej odpowiedzi nie będzie :)))

Ty mnie tu bawisz różnymi opowieściami i bardzo dobrze. Jednak istotą zamieszczania tu takich zgadywanek jest ich rozwiązanie i przesłanie odpowiedzi.
Więc czekam.:slightly_smiling_face:

1 polubienie

Nie wyślę , koleżanka na pw wprowadziła mnie z błędu i podpowiedziała to i owo , to już będzie wielkie oszustwo .