Ma ktoś z was cukrzyce?

Przedawkowanie insuliny jest grozniejsze.
Faktycznie moze i zdrowego zabic.

3 polubienia

pzedawkowaniee prowadzi do śpiączki i to trudnej

2 polubienia

Z tej spiaczki mozna si nie obudzic.
Dlatego wazne jest uswiadomenie cukrzykowi, ze to nie antybiotyk stosowany obowiazkowo co iles godzin.

3 polubienia

O tym mówię. w 90 procentach to śmierć chyba że…
mam 2 zestawy z glukozą i adreanaliną ale sam poprosiłem o nie

3 polubienia

A wiesz dlaczego wielu cukrzyków ma tylko tabletki?
Lekarze boą się czy będą sobie zastrzyki robić

2 polubienia

Niezupelnie
Przy lekkiej diabetes II i zmianie nawykow zywieniowych nie ma potrzeby faszerowania sie insulina.

3 polubienia

i dla tego po zmianie diety nie biorę insuliny

3 polubienia

O kurde … Nie wiedziałem, że zażywanie insuliny jest aż tak poważne … To faktycznie ciężka sprawa :confused:

Myślałem, że to zwykła pigułka z syntetyczną insuliną albo coś w tym stylu …

1 polubienie

Z cukrzycą czy bez to i tak jestem w grupie podwójnego ryzyka, a na kovida marne szanse - musiałby pokonać masę różnych przeciwciał, których mam ponad obecne normy przy Rh -. Przy starych normach musiałbym mieć co 6 miesięcy dializę krwi, choć i to niczego nie zmieni - normy to tylko wirtualne cyferki, a przeciwciała i krew prawdziwa stała i niezmienna

1 polubienie

Wiesz co mam cukrzycę i chyba covida miałem przed paniką. Żyję ale 2 miesiące po schodach wchodziłem jak 80 latek

2 polubienia

:scream:oj niedobrze, obyło się bez kwarantanny i respiratora ?, na poprzedniej budowie ekipa elektryków i od kartongipsów też mieli, w sumie duża budowa, ale inwestor ją zatrzymał na ok 4 miesiące, jak policzyli to ok 9 osób wypadło z obiegu, mieliśmy tam 3 x dziennie mierzoną temperaturę. Teraz pracuje w Czarnym - zakład karny, 4 duże budynki do kapitalnego, gonią z maskami i 2 x dziennie temperatura, częste rewizje kieszeni, narzędzi, obłęd ubrania robocze mamy identyczne jak skazani, i tylko kamizelka żółta + dowód osobisty przy sobie nas odróżnia. Co dzień komuś tam u góry dziękuję za kolejny dzień bez wirusa i zawału, i oby nie było tej cukrzycy. Szpital u mnie jest zablokowany, w przychodni kolejki do 2 lekarzy na teleporadę do dzieci i niemowlaków, dla starszych też zablokowane - brak lekarzy POZ. Informacja nie pracuje prócz automatu - wciśnij 1, wciśnij 2 itd

Od czasu do czasu :innocent::wink: