Makijaż

Tutaj znajdziesz ją i jej propozycje, czasami prezentuje nowości ze sklepu;)

2 polubienia

Ja te gąbki przeznaczyłam na zabawki dla kota.

Nadaja sie do tego idealnie - sa lekkie, szybko uciekają, daleko można nimi rzucać, nie hałasują po podłodze, skaczą jak szalone myszki :joy::rofl:

Polecam dla kotów !

1 polubienie

Ja akurat używam pędzla.

A ja palcy…palców, paluchów.

1 polubienie

Nie lubię paluchami i to też zależy jaki podkład, zazwyczaj pędzel.

Metoda palcowa ma plusy, jest ekonomiczna i naturalna. Czujesz produkt i traktujesz jak krem. Gdy ktoś się tak nauczy to trudno mu polubić inna metodę.

Też tak robiłam kiedyś, ale wolę pędzlem, bo równomiernie i nie muszę myć rąk.

Babki, to mają super; - wstaje taka rano narysuje sobie twarz, jaką chce i jest fajnie, a chłop z jakim pyskiem się urodził , z takim, musi żyć…

4 polubienia

Za to wieczorem nie przechodzi “metamorfozy”…:slight_smile:

2 polubienia

Kiedy używałam płynnego podkładu, też nakładałam go palcami. Pędzlem nawet nie umiałam.
Minerały (których od ok.2 lat używam i nie zamierzam wracać do innej formy podkładu) da się nałożyć tylko pędzlem. Znaczy, podobno da się też inaczej (np. gąbką silikonową, ale bardziej taką do pudru), ale jakoś sobie tego nie wyobrażam :thinking:

1 polubienie

@birbant
obstawiam że pytanie nigdy sie nie skończy…znaczy codziennie bądą kobitki coś tu pisać…a na pewno będzie hitem jeśli chodzi o ilość komentarzy… :rofl:

5 polubień

O kurczę, faktycznie. To jest życiowe spostrzeżenie. Dałbym Tobie ramkę, ale nie ode mnie to zależy. :stuck_out_tongue:

3 polubienia

To prawda. Ciągle czekam aż pytanie sie … rozkręci !

3 polubienia

Nas dzieli jakieś 20 lat. To przepaść jeśli chodzi o makijaż. W twoim wieku, mniej więcej do 30-tki też nie stosowałam płynnych podkładów. To bardzo dobry ruch, nie niszcz cery.

3 polubienia

A nas ze 30 moja super koleżanko. Z tym, że ja muszę żyć cały czas z nieumalowaną japą.
A bywały czasy, że mężczyźni stosowali makijaż na codzień. Nie tyczyło prostego ludu.

1 polubienie

Chłopaki , dla mnie ten temat to takze kosmos :grin:

2 polubienia

[Buhahahah]
Kusi mnie, żeby zadać podobne pytanie o kosmetyki do pielęgnacji twarzy :no_mouth:
Zwłaszcza, że do pielęgnacji mam całą półkę, a do makijażu…hm :sweat_smile:
Mało.

2 polubienia

To jeszcze jest coś do pielęgnacji?!?! :face_with_hand_over_mouth:

2 polubienia

@vera223 a ja założę temat dla babochłopöw , bo kim ja jestem ? Nie wiem o czym piszą kobiety a przecież nią jestem , sprawdziłam , dzyndzla nie mam :stuck_out_tongue:

2 polubienia

@birbant podobno inne na dzień , inne na noc , dostosowane do wieku , karnacji i rodzaju skory , oczywiscie firma odgrywa duza role , wiele testuje swoje kosmetyki na zwierzetach , tych nie kupujemy ! No i trzeba probki zrobic , bo wiesz , kupisz krem przeciwzmarszczkowy a rano sie budzę jako
Hrabina mompryszcze :stuck_out_tongue:

3 polubienia